06.03.2012. 17:52

Rīgas Dinamo hokejisti 2.periodā ar 2:3 zaudē Ņižņijnovgorodas Torpedo KHL Gagarina kausa izcīņas 1.kārtas izbraukuma mačā. Vārtus rīdziniekiem guvuši Marsels Hosa un Niklass Luceniuss.

Māris Jučers pārliecinoši tvēra pirmo mājinieku metienu, kas gan nebija pārāk bīstams. Tikmēr Arvīds Reķis vēl 1.minūtē nopelnīja noraidījumu. Diemžēl, bet jau piektajā spēlē pēc kārtas pirmie vārtus guva Torpedo - pēc metiena vairākumā no zilās līnijas ripa ielidoja Jučera vārtos. Pēc dažām minūtēm Marsels Hosa ar Kovaļam negaidītu un ļoti spēcīgu šķīlienu no zilās līnijas panāca 1:1. Par laimi, pretinieka vārtus izdevās atslēgt nekavējoties. Spēles 8.minūtē vēl viens noraidījums rīdziniekiem, atkal dodam iespēju Torpedo. Uzreiz pēc vairākuma beigām Jučers kapitulēja otro reizi - Krikunovs apslidoja mūsu vārtus, ripa nonāca pie Gorbunova un 1:2. Tūlīt pirmā iespēja vairākumā šovakar arī rīdziniekiem. Vairākums gan sanāca izcili neveiksmīgs, jo tajā vairāk nācās domāt par savu vārtu drošību. Palīgā gan nāca Torpedo, uzreiz noraidoties otrreiz. Atkārtots mēģinājums Dinamo izrādījās veiksmīgs - vairākuma beigās pēc Marsela Hosas metiena ripa caur burzmu vārtu priekšā iespurdza Kovaļa vārtos - 2:2! Vārtu guvums ieskaitīts Niklasam Luceniusam - somam pirmie vārti Rīgas Dinamo sastāvā šosezon. Piecas minūtes pirms perioda noslēguma atkal paliekam četratā, Torpedo vairākums nemitīgi uzbrūk, bet vietā Jučers un mazākums izturēts. Perioda beigās vairākus bīstamus metienus izdarīja Dinamo, bet mājinieki vēl paspēja gūt vārtus. Krikunovs sagādāja mūsējiem aukstu dušu pirms atpūtas, tikai sekundi līdz sirēnai raidot ripu Jučera vārtos - 2:3.

Otrais periods sākās ar acīmredzamu Dinamo pārsvaru, pirmajās minūtēs rīdzinieki izdarīja vairākus bīstamus metienus un ripa pārsvarā turējās Torpedo aizsardzības zonā. Jānim Spruktam 5.minūtē bija iespēja izgājienā izlīdzināt rezultātu, bet neizdevās metiens.

KHL Gagarina kausa spēle, 2012.gada 6.marts. Ņižņijnovgoroda, Arodbiedrību sporta pils

Ņižņijnovgorodas Torpedo – Rīgas Dinamo 3:2 (3:2;0:0;0:0)

Vārti: 2:29 Jevsejenkovs (Makarovs,vair.) 1:0; 4:05 Hosa (Galviņš) 1:1; 9:33 Gorbunovs (Krikunovs) 2:1; 13:54 Luceniuss (Hosa, vair.) 2:2; 19:59 Krikunovs (Ternbergs) 3:2;

Vārtsargi: Vitālijs Kovaļs – Māris Jučers

Metieni: 12-19

Soda minūtes: 4-6

Skatītāji: 5600

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA