29.02.2012. 17:49
Rīgas Dinamo Gagarina kausa izcīņas mačā otrajā periodā ar 1:2 zaudē Ņižņijnovgorodas Torpedo. Dinamo labā vārtus guvis Miķelis Rēdlihs.

Mazliet labāk spēli iesāka Torpedo, izveidojot vairākus uzbrukumus pirmajās minūtēs. Vienā no tiem pēc mājinieka metiena ripu nenofiksēja Holts, tā nokrita pie vārtu līnijas un Torpedo uzbrucējs trieca to tīklā - 0:1. Pēc dažām minūtēm viduszonā kļūdījās mājinieki, ripa tika Spruktam, Jānis to piespēlēja Miķelim Rēdliham un mūsu raķete ar zibenīgu metienu neatstāja Kovaļam nekādas cerības - 1:1! Aktivizējās rīdzinieki, īsā brīdi Kovaļam liekot vairākas reizes iesaistīties spēlē. Perioda 15.minūtē pretinieku apmalē iegrūda Miķelis, par ko devās divas minūtes atpūsties uz noraidīto soliņa un pirmais vairākums mājiniekiem. Dinamo mazākumā izdevās bīstams pretuzbrukums, bet pēc Galviņa metiena glāba vārtsargs. Tiesa, jau nākamajā uzbrukumā ripu vārtu tuvumā Ozoliņam atņēma Makarovs un raidīja to garām Krisam Holtam - 1:2. Pēdējā minūtē Torpedo izskrēja uzbrukumā trijatā pret vienu mūsu aizsargu - vietā bija Holts. Pēc 20 minūtēm play-off hokeja ar 2:1 vadībā mājinieki.

Pašā trešdaļas sākumā Dinamo iekrita uz pretuzbrukumu, turklāt tieši spēlētāju maiņas brīdī. Pret Holtu izslidoja divi Torpedo uzbrucēji un Varnakovs skaisti iecēla ripu vārtos pāri Holtam - 1:3. Pēc brīža pret Štālu noraidījās mājinieki - 5+20 minūtes Vladimiram Galuzinam, dodot iespēju atspēlēties mūsējiem - piecas minūtes vairākumā!

KHL Gagarina kausa spēle, 2012.gada 29.februāris. Ņižņijnovgoroda, Arodbiedrību sporta pils.

Ņižņijnovgorodas Torpedo - Rīgas Dinamo 3:1 (2:1; 1:0; 0:0)

Vārti: 3:25 Krikunovs (Varnakovs, Hiršovics) 1:0; 8:08 M.Rēdlihs (Sprukts) 1:1; 15:23 Makarovs (Jevsejenkovs, vair.) 2:1; 21:17 Varnakovs (Vasiļjevs) 3:1;

Vārtsargi: Vitālijs Kovaļs - Kriss Holts

Metieni: 11-10

Soda minūtes: 2-2