03.06.2014. 08:41
VTB Vienotās basketbola līgas pusfinālos uzvaras svinēja Maskavas CSKA, ar 92:86 pieveicot Kazaņas "Unics", un Ņižņijnovgoroda, kura tika galā ar Lietuvas "Rytas" (84:74). Tas nozīmē, ka nākamajā sezonā Ņižņijnovgorodas klubam būs iespēja startēt Eirolīgā.

CSKA bija uzvarējusi pirmajās divās pusfināla spēlēs pret Kazaņas "Unics", nostādot pretiniekus pavisam nepatīkamā situācijā, jo "Unics" bija nepieciešamas trīs uzvaras pēc kārtas. Neizdevās gūt pat vienu, jo CSKA vakardienas mačā uzvarēja ar 92:86, nodrošinot vietu finālā.

20 punkti uzvarētāju sastāvā Vitālijam Fridzonam, kurš laukumā pavadīja vien 19 minūtes, taču trāpīja visus trīs tālmetienus. Savukārt Andrea Trinkjeri vadīto komandu nespēja glābt arī regulārās sezonas MVP Endrjū Gudloka 24 punkti. Gudloks pēc mača gan norādīja, ka "pirmoreiz redz tādus tiesnešus".

Otrajā pusfinālā Lietuvas "Rytas" pirms vakardienas spēles atradās iedzinējos ar 1:2, taču neizšķirtu tomēr panākt neprata. Vēl pēdējā minūtē bija neizšķirts 76:76, taču svarīgu tālmetienu iemetaTeilors Ročesti, palīdzot Ņižņijnovgorodai iekļūt finālā (84:78). Jāpiemin, ka "Rytas" spēlētājs Martins Gecevičs saņēma balvu kā labākais VTB līgas Lietuvas spēlētājs.

Finālsērija sāksies devītajā jūnijā, taču Ņižņijnovgorodas komanda jau šobrīd nodrošinājusi vietu nākamās sezonas Eirolīgā.

Izmantotie resursi:vtbleague.com

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Lietuvos Rytas - Nizhny Novgorod
11.43  22.80 
68% 0% 32%  
  Visas spēlesA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties