18.10.2015. 19:00
Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs svētdien nespēja sasniegt Turcijā notiekošā pasaules čempionāta «SuperCar» klasē 12.posma finālu.

Pēc kvalifikācijā izcīnītās astotās vietas «Olsbergs MSE» komandu pārstāvošais Nitišs ieguva iespēju pusfinālā startēt no otrās rindas. Tomēr jau pašā startā Latvijas autosportists piedzīvoja sadursmi, kas viņam liedza cīnīties par augstām vietām.

Pusfinālā latvietis finišēja ceturtais, tādejādi nekvalificējoties finālam.

Finālā uzvaru izcīnīja Nitiša komandas biedrs norvēģis Andreass Bakerūds, aiz sevis atstājot zviedru Jūhanu Kristofešsonu, kamēr trešo vietu ieņēma slavenais norvēģis Peters Sūlbergs.

Kopvērtējumā pēc 12 posmiem stabils līderis «SuperCar» klasē ar 279 punktiem ir Sūlbergs, kurš tikai piecus punktus atpaliek no čempiona titula. Viņam ar 253 punktiem seko zviedrs Timijs Hansens, bet trešo vietu ar 228 punktiem ieņem Kristofešsons

Savukārt Nitišs ar 164 punktiem atrodams ļoti stabilā septītajā vietā.

Šajā sezonā pasaules čempionāta kalendārā iekļauti 13 etapi.

Kā zināms, no 2016.gada viens no čempionāta posmiem tiks rīkots arī Latvijā.

Jau vēstīts, ka Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis sestdien Itālijā notiekošā Eiropas čempionāta septītajā, pēdējā, posmā «Super 1600» klasē sasniedza pusfinālu, tādejādi nodrošinot sev titulu.

Baumanis kopvērtējumā pēc priekšbraucieniem ar 15 punktiem ieņēma otro vietu, ar ko pietika, lai triumfētu Eiropas čempionāta kopvērtējumā.

Pusfinālā Baumanis savā braucienā bija ātrākais, bet finālā viņš ieņēma sesto vietu.

Baumanis ar 158 punktiem triumfēja «Super 1600» klasē, bet 24 punktus no viņa atpalika dānis Ulriks Innemans, kamēr trešais ar 128 punktiem bija Kristiāns Sabo no Ungārijas.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301