13.04.2015. 10:16
Zviedru komanda "Olsbergs MSE" oficiāli apstiprinājusi Reini Nitišu savā sastāvā arī uz 2015. gada pasaules rallijkrosa čempionāta sezonu.

19 gadus vecais Nitišs ir viens no pieciem pilotiem, ko dalībai starptautiskajās rallijkrosa sacensībās pirmdien nosauca "Olbergs MSE" komanda. Pērn Nitišs debitēja "SuperCar" klasē, izcīnot vienu uzvaru un sezonu noslēdzot augstajā trešajā vietā, bet kopā ar norvēģi Andreasu Bakerudu abi nodrošināja "Olsbergs MSE" uzvaru komandu ieskaitē.

Arī šogad pasaules rallijkrosa čempionātā "Olsbergs MSE" pārstāvēs Nitišs un Bakeruds, bet par komandas trešo braucēju kļuvis krievs Timurs Timerzjanovs. Šis sportists pērn ieguva septīto vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā, pārstāvot "Peugeot" rūpnīcas komandu "Team Peugeot-Hansen", bet šogad jau mērķē uz titulu. Tiesa, Timerzjanovs startēs tikai individuālajā ieskaitē, par komandu ieskaites punktiem necīnoties.

Jāpiemin, ka "Ford Fiesta ST" automašīnām, ar kādu šogad brauks arī Nitišs, ir pilnīgi jauns, spilti sarkans krāsojums, līdz ar to trasē tās būs īpaši pamanāmas.

Tikmēr "Global RallyCross" čempionātā, kas bāzējas ASV, "Olsbergs MSE" sastāvā startēs soms Joni Vimans, kurš ir 2014. gada čempions, kā arī 17 gadus vecais talants Mičels Dejongs.

Pasaules rallijkrosa čempionāta pirmais posms notiks 25. un 26. aprīlī Portugālē.

Posms Datums Valsts
1. 26.aprīlis Portugāle
2. 3.maijs Vācija
3. 17.maijs Beļģija
4. 24.maijs Lielbritānija
5. 21.jūnijs Vācija
6. 5.jūlijs Zviedrija
7. 8.augusts Kanāda
8. 23.augusts Norvēģija
9. 6.septembris Francija
10. 20.septembris Spānija
11. 4.oktobris Turcija
12. 18.oktobris Itālija
13. 29.novembris Argentīna

Izmantotie resursi:OMSE | Olsbergs MSE SwedenKapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties