16.01.2017. 15:58

Aizvadītajās brīvdienās startēja Norvēģijas rallija čempionāta 1.posms. Tajā debiju ar ''Ford Fiesta R2T'' auto piedzīvoja Norvēģijas rallijkrosa braucējs Andreas Bakeruds, kurš 2016.gada pasaules rallijkrosa čempionātā sezonas kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu. Pirmajā ātrumposmā viņš kopvērtējumā ieņēma 29.vietu absolūti un otro klasē, taču otrajā posmā Bakeruds bija spiests izstāties tehnisku iemeslu dēļ.

Kā vēlāk atzina norvēģu sportists, tad jau pavisam drīz viņš atkal būs redzams pie rallija auto stūres.

Tāpat neveiksmīgi rallijs beidzās WRC zvaigznei Madsam Ostbergam. Kā ziņo viņa pārstāvētā komanda, tad pirmajā ātrumposmā, kad tika nobraukts 1,4 kilometrs, griežot trases iekšmalu Ostbergs sabojāja mašīnas piekari, tādējādi izstājoties no rallija. Tāpat finišu tehnisku iemeslu dēļ nesasniedza Hennings Solbergs, kurš pirms tam ieņēma ceturto vietu.

Uzvaru rallijā svinēja Eivinds Brinildsens (''Ford Fiesta R5''). Otrais, zaudējot 15,6 sekundes, finišēja Frenks Tore Larsens (''Ford Fiesta R5''), bet trešais palika Anders Grondāls (''Ford Fiesta R5'').

Izmantotie resursi:sigdalsrally.no