03.02.2015. 00:03
Aizvadītajā svētdienā Fīniksā, Arizonas štatā, ASV, norisinājās Nacionālās futbola līgas čempionāta finālspēle jeb tā dēvētais Super Bowl. Vienu no spēles starplaiku reklāmas pauzēm savu jaunumu atklāšanai cita starpā izmantoja Nissan un atklāja sacīkšu mašīnu Nissan GT-R LM NISMO, ar kuru stāsies pretī spēcīgākajiem ražotājiem Lemānas 24 stundu izturības sacensībās - Audi, Toyota un Porsche.

Pērn Super Bowl spēle uzstādīja jaunu skatītāju rekordu (to noskatījās 111,5 miljoni cilvēku), tādēļ grūti atrast labāku iespēju, kā maksimāli plašam potenciālo interesentu lokam pastāstīt par saviem jaunumiem.

Tieši tāpēc Nissan līdz ar virkni citu kompāniju labprātīgi šķīrās no vairākiem miljoniem dolāru un iegādājās raidlaiku reklāmas pauzēs. Vienā no tām tika pārraidīta Nissan reklāma With Dad, kuras stāstā par tēviem un ģimeniskām vērtībām epizodiski iestarpināts jaunais Maxima modelis un arī sacīkšu monstrs GT-R LM NISMO, ar kuru japāņu kompānija centīsies gūt panākumus Lemānas 24 stundu izturības sacensībās.

GT-R LM NISMO ir īpašs auto, jo tam izvēlēta netradicionāla piedziņas koncepcija, proti, auto ir apgādāts ar 3 litru V6 twin-turbo motoru, kas piedzen priekšējos riteņus, un kinētiskās enerģijas rekuperācijas sistēmu. Hibrīdsistēmas kopējā jauda ir vairāk nekā 1250 ZS. 

«GT-R ir flagmanis mūsu ielas automobiļu vidū,» saka Nissan zīmola stratēģijas un globālā mārketinga vadītājs Roels de Vrīss. «Šis vispārākais GT-R turpina to, ko NISMO, Nissan motoru sporta un veiktspējas nodaļa, sāka pirms trīs gadu desmitiem. Lemāna virza inovācijas, tāpēc panākumi sacīkšu trasē dos lielāku labumu mūsu ielas auto piedāvājumā. Mēs esam jaunpienācēji Lemānā; mūsu pretinieki ir labākie pasaulē, taču mēs esam gatavi.» 

Lemānā jaunais Nissan auto startēs FIA Pasaules izturības sacensību čempionātā (FIA World Endurance Championship) LMP1 klases ieskaitē, bet pirmās sacensības ar to paredzēts aizvadīt 12.aprīlī Silverstonas trasē Lielbritānijā. Valmiera FC, SIA Rubene, Nākotnes 5-12, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4227
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties