25.05.2013. 08:25

Aizvadītajā naktī Nacionālās Hokeja līgas (NHL) konferences finālu sasniedza Pitsburgas "Penguins", kas savā laukumā ar 6:2 sakāva Otavas "Senators" un sērijā bija pārāka ar rezultātu 4-1.

Pitsburgu pirmās trešdaļas septītajā minūtē vadībā izvirzīja Brendens Morovs, bet otrā perioda ievadā pēc Džeimsa Nīla un Krisa Letanga gūtajiem vārtiem rezultāts kļuva jau 3:0. Milans Mihaleks gan vienus vārtus Otavai atguva, bet 30 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām Jevgeņijs Malkins atjaunoja "pingvīniem" triju vārtu pārsvaru – 4:1.

Trešā perioda otrajā pusē Džeimss Nīls guva vēl divus vārtus, sasniegdams hat trick kamēr "Senators" spēja atbildēt tikai ar vieniem. Tādejādi "Penguins" spēlē triumfēja ar 6:2, bet sērijā uzvarēja ar 4:1 un iekļuva konferences finālā. Tur pretiniekos būs Bostonas "Bruins" un Ņujorkas "Rangers" pāra uzvarētājs (pagaidām sērijā ar 3:1 vadībā ir "Bruins").

Nīls "Penguins" labā guva ne tikai trīs vārtus, bet arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Kriss Letangs atzīmējās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Jevgeņijs Malkins – ar vārtiem un piespēli.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League