20.02.2015. 15:52
18. februārī plkst. 21:30 Mārupes sportacentrā (pirmoreiz šogad) tika izspēlēta Latvijas telpu futbola virslīgas 12.kārtas atliktā spēle starp komandām SK “Monarhs” un FK “Nikars”. Pirms šīs spēles abas komandas atradās turnīra tabulas pretējos galos, proti, “Nikars” jau bija nodrošinājuši pirmo vietu regulārajā čempionātā, savukārt “Monarhs” komandai vajadzēja izcīnīt uzvaru, lai nepaliktu pēdējā vietā un 1/4 finālā netiktos ar valsts čempioniem. Jāatzīmē , ka pirmā apļa spēlē „Monarhs” tikai pašā spēles galotnē piekāpās „Nikars” ar rezultātu 1-2.

Spēles grožus jau no pirmajām minūtēm pārņēma „Nikars” ,kuri jau spēles otrajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc divām minūtēm Igors Avanesovs jau dubultoja savas komandas pārsvaru. „Nikars” turpināja dominēt visos spēles aspektos, praktiski neļaujot pretiniekiem apdraudēt savus vārtus. „Monarhiem” it īpaši neveiksmīga izvērtas puslaika vidusdaļa, kad „Nikars” triju minūšu laikā guva trīs vārtus. „Nikars” līdz pārtraukumam guva vēl divus bezatbildes vārtus un komandas devās atpūtā pie rezultāta 7-0.Otrajā puslaikā „Nikars” acīmredzami samazināja apgriezienus, tamdēļ „Monarhs” komandai radās vairāk iespēju gūt vismaz goda vārtus. Tas tika panākts spēles 28.minūtē, kad „Nikars” vārtsargu pārspēja Aleksejs Baranovs. „Nikars” uzbruka, tomēr otrajā puslaikā lielisku sniegumu rādīja pēc pirmā puslaika uz maiņu iznākušais „Monarhs” vārtsargs Vladimirs Lukonins. „Monarhi” bija ļoti tuvu tam, lai pirmo reizi šajā sezonā sagādātu „Nikars” vienībai zaudējumu kādā no puslaikiem, tomēr 14 sekundes līdz spēles beigām „Nikars” ieguva tiesības izpildīt 10 metru soda sitienu, ko lieliski realizēja Matīss Babris, uzstādot spēles galarezultātu 8-1. Uzvarētāju rindās ar četriem vārtu guvumiem jeb „pokeru” atzīmējās Matīss Babris. Jau vienu kārtu līdz čempionāta beigām ir zināms, ka 1/4 finālā Nikars mērosies spēkiem ar SK „Monarhs”.

SK Monarhs 1-8(0-7) FK Nikars

Vārti: Baranovs28’ – Ikstens2’,Avanesovs 4’, Babris 11’12’20’40’(10 ms.s.), Seņs17’

Brīdinājumi: Veinbergs25’, K.Zabarovskis40’ – Bondars 18’, Arhipovs-Prokofjevs35’

Monarhs: Zolotuhins, Tarasenko, Prohorovs, Veinbergs, Lukonins,Zolotarjovs, Baranovs, K.Zabarovskis, Žukovs, Blankenfelds, Petrenko, Skibjuks,Vasiļjevs, Grigrjans

Nikars: Bondars,Astrahancevs, Seņs, Aleksejevs, D.Zabarovskis, Matjušenko, Ikstens, Pastars, Arhipovs-Prokofjevs,Babris, Avanesovs, Šustrovs, Dacko, Arnaldo

Tiesneši: Ingus Puriņš, Raimonds Tatriks