07.07.2012. 09:24
Londonas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā par trim ceļazīmēm uz Olimpiādi cīņu turpina Lietuvas, Krievijas, Nīgērijas un Dominikānas Republikas izlases.

Par sensāciju ceturtdaļfinālā parūpējās Nigērija, kas ar 80:79 pieveica Grieķiju, tādejādi liedzot grieķiem turpināt cīņu par vietu olimpiskajās spēlēs.

Uzvarētāju rindās 17 punktus guva Ike Diogu, bet 14 punktus sakrāja Ade Dagunduro, kurš trīs sekundes līdz mača beigām realizēja divus soda metienus un nodrošināja nigēriešiem uzvaru. Grieķijas izlasē ar 25 punktiem izcēlās Vasileios Spanulis, bet 18 punktus pievienoja Joannis Burusis.

Citās ceturtdaļfināla spēlēs Lietuva ar 76:72 pieveica Puertoriko, Krievija ar 80:65 pārspēja Angolu, bet Dominikānas Republika ar 86:76 uzvarēja Maķedoniju.

Naktī uz svētdienu pusfinālos tiksies Nigērija un Krievija, kā arī Lietuva un Dominikānas Republika. Pusfināla pāru uzvarētāji nodrošinās dalību olimpiskajās spēlēs, bet pusfinālu zaudētāji naktī uz pirmdienu izspēlēs pēdējo ceļazīmi uz Londonu.