04.10.2015. 21:23
Latvijas basketbolistes svētdien, 4. oktobrī, sacentās Vācijas un Spānijas čempionātos. Sabīne Niedola un Ance Aizsila piedzīvoja neveiksmes Bundeslīgā, savukārt Dita Liepkalne svinēja pārliecinošu uzvaru Saragosā.

“TV Saarlouis Royals”, spēlējot bez divām savainotām pamatsastāva spēlētājām – amerikānietes Amandas Dovas un kapteines Štīnas Barnertes – izbraukumā zaudēja “Rutronik Stars Keltern” komandai ar rezultātu 68:81 (17:25, 12:20, 21:16, 18:20).

Sabīne Niedola 32:22 minūtēs guva 14 punktus (2p 5/8, 3p 0/1, 1p 4/7), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, trīs reizes kļūdījās, pārķēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu un saņēma divas personiskās piezīmes.

Oberhauzenes “evo New Baskets” viesos atzina “SV Halle Lions” pārākumu ar 64:67 (19:13, 18:19, 15:20, 12:15). Ance Aizsila 23:08 minūtēs guva astoņus punktus (2p 0/3, 3p 2/4, 1p 2/2), izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, vienu reizi kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma trīs personiskās piezīmes.

Saragosas “Mann Filter” mājās sagrāva “Azkoitia Azpeitia ISB” ar rezultātu 92:62 (22:16, 28:8, 27:14, 15:24). Pēc nospēlētas pusstundas laukuma saimnieču pārsvars sasniedza pat 39 punktu atzīmi – 77:38.

Dita Liepkalne 26 minūtēs guva piecus punktus (2p 1/7, 3p 1/2), izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, vienu reizi kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, saņēma četras personiskās piezīmes un izprovocēja vienu pārkāpumu.

Izmantotie resursi:Damen Basketball Bundesliga - StartseiteBaloncesto FEB - Federacion Española de...