01.07.2014. 20:14
Nīderlandes izlasei Pasaules kausa finālturnīrā vairs nevarēs palīdzēt pussargs Naidžels de Jongs, kurš guvis gurna savainojumu. Atveseļošanās periods tiek norādīts divu līdz četru nedēļu robežās.

Naidžels de Jongs tika nomainīts astotdaļfināla spēles pret Meksiku izskaņā, un bažas par spēlētāja veselību pauda arī treneris Luiss van Gāls. Nīderlandes Futbola asociācija apstiprinājusi šo bažu pamatotību, pavēstot, ka de Jongam finālturnīrs ir noslēdzies.

De Jongam, kurš ieņēma ļoti svarīgu lomu Nīderlandes salīdzinoši jaunās izlases vidējā līnijā, konstatēts muskuļa sastiepums, un viņš nevarēs spēlēt 2-4 nedēļas. 29 gadus vecais "Milan" futbolists gan paliks kopā ar izlasi, jau Brazīlijā uzsākot rehabilitācijas kursu.

Naidžels de Jongs Nīderlandes izlasē aizvadījis 75 spēles un guvis vienus vārtus. Šajā Pasaules kausā de Jongs palīdzēja savai izlasei uzvarēt B grupā un astotdaļfinālā pieveikt Meksiku, savukārt no malas viņam būs jānoskatās Nīderlandes duelis ar Kostariku piektajā jūlijā (23:00 pēc Latvijas laika), kā arī pusfināls, ja Nīderlande tajā iekļūs.

Izmantotie resursi:Liesblessure Nigel de Jong | OnsOranjeBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties