13.11.2017. 18:57

Pagājušajā nedēļā jau ziņojām, ka Latvijas izlase, pēc kāpuma uz 49. pozīciju, trīs vietas pasaules rangā zaudēja, noslīdot uz 52. vietu. Šo pozīciju mūsu izlase noturēja arī šīs nedēļas pasaules rangā.

Pievēršoties vadošajām izlasēm tad jāsaka, ka rudens testu maču ceturtā nedēļa pirmajā desmitniekā izmaiņas nenesa un viss palika tāpat kā iepriekšējā nedēļā, proti, Jaunzēlande, Anglija un Īrija vēl aizvien atrodas ranga galvgalī. Tiesa, pēc uzvaras pār Fidži, Itālija ir pakāpusies uz 13. pozīciju, vienu vietu zemāk nobīdot Tongu.

Krievijas izlase, pateicoties uzvarai pār Honkongu pašlaik notiekošajā Nāciju kausā, ir atgriezusies 20 labāko izlašu pulkā, ieņemot 18. pozīciju. Savukārt pati Honkonga divas pozīcijas zaudēja un šobrīd ir 24. vietā, kas ļāva savas pozīcijas uzlabot Kanāda, kuri piedzīvoja zaudējumu pet Gruziju, un Vācijai, kas bija spēcīgāki par Brazīliju.

Tiesa, vislielāko kāpumu šajā nedēļā nodemonstrēja Nīderlande, kuri pagājušajā nedēļā ar 59:7 sagrāva nebūt ne vājo Moldovas izlasi. Nīderlandiešiem tas deva piecu vietu kāpumu un nu viņi ierindojas 28. pozīcijā, bet Moldova pēc šī zaudējuma ir nokritusi divas pozīcijas zemāk un šo nedēļu pavadīs kā 39. spēcīgākā pasaules izlase.

Mūsu kaimiņi, lietuvieši, šonedēļ nav mainījuši savas pozīcijas un ieņem 36. vietu, bet igauņi, kuri iepriekšējā nedēļā aizvadīja savu pirmo spēli Eiropas čempionāta otrās konferences ziemeļu grupā un piekāpās Luksemburgai ar 0:64, rangā netika iekļauta.

Izmantotie resursi:https://www.worldrugby.org/Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties