22.11.2017. 17:29

Mačā pret "Crystal Palace" izbraukumā jau pašā tā sākumā Niass krita soda laukumā, un tiesnesis piešķīra apšaubāmu 11 metru soda sitienu uz mājinieku vārtiem. Tas tika realizēts, bet spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu - 2:2. Otros savas komandas vārtus pirmā puslaika izskaņā Niass guva pats.

Pēc spēles Futbola asociācija (FA), izskatot šajā kārtā piešķirtos pārkāpumus, konstatēja, ka Niass tēlojis, maldinot spēles tiesnesi. Līdz ar to Niasam tika piešķirta divu spēļu diskvalifikācija, taču tā uzreiz nestājās spēkā, jo "Everton" iesniedza apelāciju. Tā tika noraidīta, un šodien FA paziņoja, ka soda mērs stājies spēkā.

27 gadus vecais Niass kļuvis par pirmo spēlētāju, kurš saņēmis diskvalifikāciju par tēlošanu jau pēc mača. Pavasarī Premjerlīga iepazīstināja ar jaunajiem noteikumiem, kas šādu iespēju paredz. Līdz šim nevienam citam spēlētājam sods pēc mača beigām par simulāciju vēl nebija piešķirts.

Niass "Everton" klubam pievienojās 2016. gada ziemā, kad par aptuveni 15 miljoniem eiro tika iegādāts no Maskavas "Lokomotiv". Pagājušās sezonas otro pusi Niass pavadīja īrē "Hull City", bet pirms šīs sezonas atgriezās Liverpūles klubā.

Šosezon Niass piedalījies septiņās Premjerlīgas spēlēs un guvis piecus vārtus, bet vēl vieni gūti Līgas kausā.Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties