04.06.2015. 09:10
Trešdien pirms NHL finālsērijas sākuma komisārs Gerijs Betmens paziņoja, ka var tikt uzsākts līgas paplašināšanas process, ja 24. jūnija valdes sanāksmē Lasvegasā to apstiprinās klubu īpašnieki.

Vienlaikus Betmens bija piesardzīgs, paziņojot, ka oficiāla NHL paplašināšanas procesa uzsākšana negarantē, ka tas noslēgsies ar jaunu komandu pievienošanos. Tas būs atkarīgs no procesa gaitas.

„Ja pēc diskusijām jūnijā, kad ziņošu par ieinteresētajām pusēm, valde būs gatava to atbalstīt, es ieteikšu uzsākt formālu paplašināšanās procesu,” teica Betmens. „Pat ja valde tam piekritīs, tas nenozīmē, ka tas noslēgsies ar paplašināšanos. Mēs tikai daudz nopietnāk pievērsīsimies konkrētajiem paplašināšanās variantiem un uzsāksim izvērtēšanas procesu.” Kā potenciālās jauno komandu mājvietas tiek minētas Lasvegasa, Sietla (ASV) un Kvebeka (Kanāda).

Vienlaikus komisārs noraidīja jebkādas baumas par iespējamajām Floridas "Panthers" problēmām, kas varētu novest pie komandas pārcelšanas. „Viņi ir uz pareizā ceļa,” teica Betmens. „Galvenais ir īpašnieki. To var redzēt organizācijās, kas ir veiksmīgas, kas pieredzējušas grūtus laikus un atgriezušās virsotnē. Vinnijam Violam ("Panthers" īpašniekam) ir vajadzīgie resursi un apņemšanās, lai viss izdotos. Klīda runas, ka līdz jūnija beigām klubs var tikt pārcelts, bet tas nenotiks. "Panthers" nav pieteikuši bankrotu. Nezinu, no kurienes rodas šādi stāsti, bet tie nav patiesi.”

Izmantotie resursi:Commissioner Gary Bettman says NHL could begin...Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties