10.03.2015. 08:54
Jevgeņijs Romaško pirmdien kļuva par pirmo hokeja tiesnesi no Krievijas, kurš kā galvenais soģis tiesājis Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli.

  • Ķēniņš ārpus pieteikuma; «Canucks» pieveic «Ducks» šodien

Romaško kopā ar pieredzējušo Polu Devorski bija galvenie tiesneši Detroitas «Red Wings» uzvarā savā laukumā pār Edmontonas «Oilers» vienību ar 5:2. Uzvarētājiem vārtus guva Tēmu Pulkinens, Niklass Kronvals, Railijs Šīhans, Džastins Abdelkaders un Pāvels Dacjuks.

Savulaik Romaško pats spēlēja hokeju Krievijas augstākās līgas klubā HK «Tver», taču pēc tam pievērsās tiesāšanai un kopš 2008. gada darbojās Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), kur viņš bijis galvenais tiesnesis 231 spēlē.

Novembrī un decembrī Romaško devās uz Ziemeļameriku, kur aizvadīja 30 spēles kā galvenais tiesnesis Amerikas hokeja līgā (AHL). Pēc tam viņš atgriezās Krievijā, līdz sagaidīja piedāvājumu strādāt arī NHL mačā.

Romaško ir otrais tiesnesis no Eiropas, kurš strādājis NHL. Par pirmo kļuva Markuss Vineborgs no Zviedrijas, kurš NHL debitēja 2010. gada novembrī.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties