10.12.2013. 17:40

  • Ģenerālmenedžeris: Gudļevskis ir gatavs sacensties AHL līmenī 2013. g. 4. decembris

Aizvadītajā nedēļā Gudļevskis tika izsaukts uz «Lightning» galveno fārmklubu Sirakjūsas «Crunch», kas spēlē Amerikas Hokeja līgā (AHL). Iepriekš viņš veiksmīgi spēlēja Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komandas Floridas «Everblades» sastāvā, būdams viens no čempionāta labākajiem vārtsargiem.

«Gudļevskis ir atstājis patiesi labu iespaidu par savu spēli,» sarunā ar «Lightning» kluba apskatnieku paudis Aizermans. «Vēlamies, lai viņš AHL pavada vairāk laika un vairāk piedalās šāda līmeņa mačos.»

«Esam patīkami pārsteigti par Gudļevska briedumu, darba ētiku un atlētismu. Mums patīk viņa attieksme - viņš ir perspektīvs hokejists,» sacījis Aizermans.

Latviešu vārtsargs kopš izsaukšanas jau ir piedalījies vienā «Crunch» mačā, kurā, atvairījis 22 no 24 metieniem, cieta zaudējumu 1:2 pret Norfolkas «Admirals» hokejistiem.

Šī Gudļevskim bija karjerā piektā spēle AHL, kurās viņš vidēji ielaidis 1,94 ripas un atvairījis 92,2% metienu.

Savukārt «Everblades» sastāvā Gudļevskis 11 spēlēs vidēji ielaidis 1,83 ripas un atvairījis 92,5% metienu. Šajos mačos latvietis palīdzējis komandai izcīnīt septiņas uzvaras.

Šobrīd «Crunch» komandā ir trīs vārtsargi, turklāt jau izskanējusi informācija, ka nav zināms, ko darīt ar 2006.gada drafta 15.numuru Riku Heleniusu, kuram šī sezona nav pārāk izdevusies, jo aizvadījis piecas spēles, caurmērā katrā no tām ielaižot 3,43 ripas un atvairot tikai 87,5% pretinieku metienu.

Viņa aģents jau paspējis izteikties, ka vārtsargs ir gatavs pieņemt sev doto lomu un palīdzēt komandai, kā vien var.

«Crunch» šobrīd AHL Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā ar 25 punktiem 22 mačos atrodas devītajā pozīcijā.Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties