01.11.2013. 09:34

  • Krievu NHL zvaigzne Varlamovs aizturēts par nolaupīšanu un uzbrukumu vakar
  • Varlamovam SKA piedāvā astoņas reizes lielāku algu nekā NHL 2011. g. 30. jūnijs

Varlamovs nakti uz ceturtdienu pavadīja aresta telpās, līdz viņa lietu izskatīja tiesa. Denveras apgabala tiesnese Klaudija Džordane ar krievu tulka starpniecību Varlamovu informēja, ka viņu atbrīvo pret 5000 dolāru drošības naudu, un vārtsargs drīkstēs ceļot kopā ar hokeja komandu.

Varlamovam tiesa noteica vairākus aizliegumus, tostarp tuvoties savai draudzenei Jevgēņijai Vavriņukai, kura hokejistu apsūdz uzbrukumā un fiziskā ietekmēšanā.

Vavriņuka izmeklētājiem teica, ka Varlamovs viņai spēris pa krūtīm, notriecis zemē un vilcis aiz matiem, kā arī draudējis, ka piekautu viņu vēl vairāk, ja abi būtu Krievijā. Varlamova advokāts Džeks Rotole komentārus nesniedza un teica, ka savu klientu aizstāvēs tiesā.

Kolorādo «Avalanche» nākamā spēle ir paredzēta piektdien Dalasā pret «Stars». Pēc veiksmīga sezonas sākuma Varlamovs pēc statistikas rādītājiem ir viens no NHL veiksmīgākajiem vārtsargiem.

Jau vēstīts, ka policija Varlamovu trešdien aizturēja pēc apsūdzības personas nolaupīšanā ģimenē un uzbrukumā. Apstākļu noskaidrošanai Varlamovs ieradās policijā, kur viņu aizturēja.Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties