13.04.2015. 06:59

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kopā ar Nolanu atlaists arī viņa palīgs Denijs Flinns, bet līgumi ar vēl diviem galvenā trenera asistentiem Braienu Trotjē un Tomu Kūlenu netiks pagarināti, pavēstīja "Sabres" ģenerālmenedžeris Tims Murejs. Bufalo klubā nav noteikts laiks, līdz kuram vadība izvēlēsies jaunu galveno treneri.

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā "Sabres" jau otro sezonu pēc kārtas NHL regulārajā sezonā palika pēdējā vietā. Nolanu kā pagaidu galveno treneri Bufalo klubs nolīga 2013.gada novembrī, kad tika atlaists Rons Rolstons. 2014.gada beigās ar Nolanu pagarināja līgumu uz trim gadiem. Jau iepriekš karjerā Nolans vadīja "Sabres" no 1995. līdz 1997.gadam.

Ģenerālmenedžeris Murejs atzina, ka viņiem ar Nolanu nebija spožas attiecības, taču tās nav bijušas naidīgas. Murejs nenoliedza, ka vairāku spēcīgu spēlētāju aizmainīšana uz citām komandām izraisīja Nolana vilšanos, taču kluba mērķis bija izveidot jaunu spēlētāju komandu ar dažiem pieredzējušiem veterāniem.

Irbes nākotne "Sabres" būs atkarīga no viņa paša ieintersētības un iespējamās sadarbības ar nākamo treneru korpusu, paskaidroja Murejs. Pašreizējo situāciju ģenerālmenedžeris raksturoja kā pārejas posmu, un par Irbes turpmāko palikšanu amatā Murejs galīgu lēmumu nav pieņēmis.

Nolana vadītā Latvijas valstsvienība Soču olimpiskajās spēlēs iekļuva ceturtdaļfinālā un ieguva 8.vietu. Pasaules čempionātā Nolana vadītie Latvijas hokejisti ieguva 10.vietu 2012.gadā, bet nākamajos divos gados ierindojās 11.vietā.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties