20.11.2014. 18:45
Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” aizsargs Džeks Džonsons ir paziņojis, ka, neskatoties uz pirms dažām sezonām noslēgto 30 miljonus ASV dolāru lielo līgumu, viņš ir bankrotējis.

27 gadus vecais Džeks Džonsons, kuru 2005. gadā ar kopējo trešo numuru NHL draftā izvēlējās Karolīnas “Hurricanes”, bet kurš pašlaik pārstāv Kolumbusas “Blue Jackets”, ir paziņojis par savu bankrotu.

Problēmas, kā tagad to var teikt, sākās 2008. gadā, kad hokejists atteicās no sava aģenta, Peta Brisona pakalpojumiem, jo, kā teica zinoši ļaudis, hokejista ģimene nevēlējās maksāt aģentam procentus no līguma. Tā vietā pats hokejists savu finansiālo jautājumu kārtošanu pilnībā uzticēja vecākiem. Pēc oficiālas pilnvaras saņemšanas, viņu “Holivudas dzīve” (pats Džeks tajā laikā spēlēja Losandželosā), tikai sākās, jo dēls bija noslēdzis 7 gadus ilgu 30.5 miljonus ASV dolāru vērtu līgumu. Vecāki viņa vārdā pirka automašīnas (“Ferrari” markas), nekustamos īpašumus, devās ceļojumos utt. Kad nauda aptrūkās, viņi, kā tiek ziņots to aizņēmās no citām privātpersonām ar atrunu, ka dēla nākotnes ienākumi visus šos izdevumus tāpat segs. Tiek ziņots, ka abi vecāki dēla naudu tērēja ar tādu ātrumu, ka vēl pirms hokejists bija saņēmis savu algas čeku, šī nauda jau bija iztērēta.

Uz šo brīdi hokejists (visi darījumi tika veikti viņa vārdā, taču ne par visiem viņš pats bija informēts) dažādiem cilvēkiem, kuru vidū ir gan kongresmenis, gan kāds naftas “barons”, gan citi sportisti, ir parādā ap 16 miljoniem ASV dolāru. Tāpat vairāki uz viņa vārda iegādāti īpašumi ir arestēti.

Pašlaik pats spēlētājs ir atcēlis iepriekš piešķirtās pilnvaras un nodevis savu finanšu uzraudzību atpakaļ profesionāļu rokās, kas, kā pats Džonsons ir izteicies, visas naudas lietas sakārtos. Cilvēki, kas savu identitāti nevēlējās atklāt, ziņo, ka hokejists uz šo brīdi ir pārtraucis visas attiecības ar savu ģimeni, kā arī nomainījis telefona numuru. Savukārt viņa vecāki izvairās no kumunicēšanas ar medijiem.

Šosezon Džeks Džonsons Kolumbusas “Blue Jackets” rindās ir aizvadījis 15 mačus, kuru laikā guvis septiņus punktus, visus par rezultatīvām piespēlēm. Savukārt NHL karjeras 505 mačos viņš ir guvis 44 vārtus un atdevis 153 rezultatīvas piespēles. Pašlaik viņš no jau pieminētā 30 miljonu līguma aizvada ceturto sezonu, kas viņam nodrošina 5 miljonu ienākumus šajā un visās pārējās sezonās.

Izmantotie resursi:BlueJackets Xtra | Columbus Blue Jackets news,...Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties