02.03.2016. 06:21

, LSM.LV - Sports

Makdeivids rezultātu atklāja jau pirmajā minūtē, bet uzvaras vārtus viesiem viņš guva pagarinājuma 4. minūtē. Mājiniekiem vienīgo vārtu guvumu trešā perioda vidū nodrošināja tajā pašā dienā no fārmkluba izsauktais Kels O'Reilijs.

Pirmoreiz laukumā tikās pērnā gada draftā ar pirmajiem diviem numuriem izvēlētie spēlētāji, taču Džeks Eihels "Sabres" sastāvā palika tukšā. "Oilers" treneris Tods Maklelans pēc mača sacīja, ka Makdeivids un Eihels bija divi labākie spēlētāji laukumā.

Girgensons spēlēja 19 minūtes (18:57), trīsreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Sabres” arī nākamo spēli aizvadīs mājās ceturtdien pret Kalgari "Flames". Ar 64 spēlēs gūtiem 58 punktiem Bufalo klubs arvien ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801