09.01.2015. 07:19

Šoreiz izšķirošā bija otrā trešdaļa, kurā Hurricanes guva četrus vārtus, kamēr Bufalo spēja atbildēt ar vienu ripu. Trešajā periodā vēl pa vienam precīzam metienam katrai no komandām, bet galu galā pārliecinoša 5:2 uzvara mājiniekiem. Uzvarētāju labā vārtus guva pieci dažādi hokejisti, kamēr Sabres sastāvā abas ripas iemeta Filips Verons. 24 gadus vecais uzbrucējs uz Sabres izsaukts no fārmkluba Ročestras Americans.

Girgensons šoreiz uz ledus pavadīja 18 minūtes un 22 sekundes, kas bija otrs ilgākais laiks starp Sabres uzbrucējiem. Latvieša kontā neitrāls lietderības koeficients, trīs spēka paņēmieni, divi bloķēti metieni, kā arī seši uzvarēti iemetieni no 15 (40%). Šosezon latvietim 42 spēlēs 20 (11+9) rezultativitātes punkti un -5 lietderība. Pēdējos sešos mačos Zemgum gan koeficients -6 un neviena punkta.

Bufalo Sabres ar 31 punktu 42 spēlēs saglabā 15.vietu Austrumu konferencē, par punktu apsteidzot pēdējās vietas īpašniekus Hurricanes. Visā līgā mazāk punktu (27) ir tikai Edmontonas Oilers vienībai.

Nākošo spēli Bufalo aizvadīs piektdien viesos ar Tampabejas Lightning komandu, kuras sistēmā spēlē latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana