04.09.2014. 20:17
Aizvadītās sezonas produktīvākais malējais uzbrucējs Nacionālajā futbola līgā (NFL) Džošs Gordons, kurš izcieš vienas sezonas diskvalifikāciju par marihuānas lietošanu, šo gadu pavadīs tirgojot automašīnas.

23 gadus vecais Klīvlendas "Browns" malējais uzbrucējs Džošs Gordons, kuram par atkārtotu marihuānas lietošanu NFL piesprieda sezonu ilgu diskvalifikāciju, ir nolēmis šo laiku bez darba nepavadīt, tāpēc ir atradis darbu kādā Ohaio štata Rendolfas pilsētas auto salonā. Viņa darba pienākumos ietilps visi tie paši darbi, kas jebkuram citam šī salona darbiniekam, tai skaitā arī klātienes tikšanās ar potenciālajiem klientiem.

Džošs Gordons aizvadītajā sezonā, lai arī spēlēja viduvējajā Klīvlendas komandā, kurai sezonas laikā nomainījās trīs saspēles vadītāji, kā arī pats izlaida divus mačus, sezonas beigās bija kļuvis par līgas produktīvāko malējo uzbrucēju, jo 87 tvērienos guva 1646 jardus. Tāpat viņa kontā bija deviņi piezemējumi.

Pirms pieņemt lēmumu strādāt par auto pārdevēju Gordons meklēja iespējas, lai šo gadu pavadītu Kanādas futbola līgā, taču saskaņā ar CFL noteikumiem viņš to nevarēja izdarīt, jo ir diskvalificēts citā līgā, turklāt viņam vēl aizvien ir spēkā esošs līgums ar "Browns" vienību.

Jāpiebilst, ka šis līgums, kurš noslēgts uz četrām sezonām, paredzēja, ka šajā laikā futbolists varēs nopelnīt līdz pat 5.34 miljoniem ASV dolāru.

- Ņūorleānas "Saints" noslēdza jaunu līgumu ar Džunioru Galetu. Līgums ar aizsardzības līnijas endu noslēgts uz četrām sezonām par mazliet vairāk kā 40 miljoniem ASV dolāru.- Arizonas "Cardinals" 2013. gada drafta pimā izvēle Džonatans Kūpers, kurš savu debitanta sezonu izlaida dēļ kājas savainojuma, nesāks sezonu kā pirmais uzbrukuma līnijas labās malas aizsargs, jo treniņnometnē par viņu pārāks bija Teds Larsens.- No Ņūorleānas atlaistais Čems Beilijs vēlas turpināt savu NFL karjeru, tāpēc pašlaik iziet pārbaudes Detroitas "Lions" rindās.- Maikls Sems, kurš tika atlaists no Sentluisas "Rams", tomēr paliek NFL apritē. Treniņkomandas sastāvā viņu uzņēma Dalasas "Cowboys".

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...ESPN: The Worldwide Leader In SportsTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties