06.01.2016. 17:08
Nacionālās futbola līgas (NFL) izslēgšanas spēle starp Minesotas "Vikings" un Sietlas "Seahawks", ja piepildīsies sinoptiķu prognozes, var tikt aizvadīta pie rekordzemas gaisa temperatūras.

Ja vien sinoptiķi nebūs kļūdījušies, tad NFL "Wild card" mačs starp Sietlas "Seahawks" un Minesotas "Vikings", kas notiks Minesotā, var tikt aizvadīts pie mīnus 23 grādu temperatūras pēc Celsija skalas. Tiesa, tas ir pašas pesimistiskākās prognozes. Labākajā gadījumā futbola spēle varētu notikt pie -17 grādu zemas gaisa temperatūras.

Jāpiebilst, ka šī spēle, visdrīzāk, būs "aukstākā" izslēgšanas maču spēle Minesotas komandas vēsturē, jo līdz šim zemākā temperatūra ir fiksēta tālajā 1972. gadā un tad termometra stabiņš rādīja mīnus 12 grādus.

Minesotas komanda pirmos 20 savas darbības gadus spēlēja atklātā arēnā, bet kopš 1981. gada mačus aizvadīja "Metrodome" arēnā. Pašlaik, kad tiek būvēta jauna "Vikings" mājvieta, minesotieši savus mājas mačus aizvada Minesotas universitātes stadionā, bet no nākošās sezonas komanda atkal atgriezīsies zem jumta, jo spēlēs jaunuzceltajā "U.S. Bank Stadium".

Visu laiku zemākā temperatūra, pie kuras ir aizvadīts NFL mačs ir fiksēta 1967. gada mačā starp Dalasas "Cowboys" un Grīnbejas "Packers", kad Grīnbejā temperatūra bija noslīdējusi līdz -26 grādiem pēc Celsija skalas. Šī spēle bija Nacionālās futbola līgas finālmačs, kura uzvarētājs tikās ar Amerikas futbola līgas uzvarētāju un tā bija otrā "Super Bowl" izspēle. Šis mačs vēsturē ir zināms kā "Ice Bowl" jeb "Ledus kauss".

- Džonijs Manzels, ļoti iespējams, jau tuvākajā laikā tiks atlaists no Klīvlendas komandas rindām un tieši tāds pats liktenis gaida Robertu Grifinu Vašingtonā. Labi saprotot savu situāciju abi saspēles vadītāji ir paspējuši izteikties, ka karjeru vislabprātāk turpinātu savā mājas štatā, pārstāvot Dalasas "Cowboys" krāsas.

Interesanti, ka Dalasas komandas īpašnieks iepriekš bija izteicies, ka abi saspēles vadītāji viņam simpatizē, bet pašlaik minēja, ka komanda ir gatava uzņemties risku un veikt nestandarta gājienus, lai izaudzinātu saspēles vadītāju, kurš varētu nomainīt Toniju Romo.

- Stīvs Sarkisjans, kurš iepriekš trenēja USC koledžas futbola komandu, bet, sakarā ar alkohola problēmām, bija spiests pamest šo amatu, pašlaik meklē iespēju strādāt NFL kā viens no koordinatoriem.

- Sentluisas "Rams" komandas vadība, kura nesen iesniedza pieteikumu franšīzes pārcelšanai uz Losandželosu, savā piedāvājumā iekļāva ne tikai "Rams" intereses, bet arī piedāvāja sadarbību ar NFL, pieļaujot, ka jaunajā stadionā varētu notikt kā "Pro Bowl" spēle, tā pirmsdrafta treniņnometne un citi pasākumi, kā arī piedāvāja Inglvudas arēnu pārvērst par Rietumkrasta NFL bāzi.

- Klīvlendas "Browns" turpina pārsteigt savus atbalstītājus un futbola līdzjutējus, jo kā stratēģijas nodaļas vadītāju ir stādījuši priekšā bijušo MLB beisbola komandas Ņujorkas "Mets" pārstāvi Polu Depodestu.

Izmantotie resursi:NBC SportsESPN: The Worldwide Leader in Sportsget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties