20.11.2014. 19:47
Nacionālā futbola līga (NFL) ir paziņojusi, ka līdz sezonas beigām diskvalificē Minesotas “Vikings” pussargu Adrienu Pītersonu, bet Sietlas “Seahawks” pārstāvim Maršavnam Linčam jāmaksā 100 tūkstošus ASV dolāru lielu sodu par nekomunicēšanu ar medijiem.

Iepriekš ziņojām, ka NFL izskatīja Minesotas komandas pussarga Adriena Pītersona lietu, kur futbolists tika apsūdzēts par sava dēla pēršanu. Kamēr šī izmeklēšana ilga, Pītersons nevarēja piedalīties spēlēs. Tagad ir kļuvis zināms, ka līga sportistu ir diskvalificējusi līdz sezonas beigām, kas nozīmē, ka šajā laikā pussargs nesaņems arī algu, kas ir 4.2 miljoni ASV dolāru. Tāpat viņš nevarēs pieprasīt savu atjaunošanu aktīvā spēlētāja statusā ātrāk kā 2015. gada 15. aprīlī.

Tiesa, jau pašlaik ir zināms, ka Pītersons un NFLPA, jeb spēlētāju asociācija, jau ir pārsūdzējusi šo lēmumu, kā arī iesniegusi prasību, lai šo apelāciju izskata nevis NFL komisārs Rodžers Gūdels, bet kāds neatkarīgs eksperts.

Līdz ar šādu notikumu pavērsienu Minesotas “Vikings” vienībai bija jāmeklē jauns pussargs, kurš varēs komandai palīdzēt atlikušajā sezonas daļā. To viņi atrada “veiveros”, no Klīvlendas “Browns” paņemot Benu Teitu, par kuru interesi izrādīja arī Arizonas “Cardinals” un Indianapolisas “Colts”, taču minesotieši viņu saņēma tāpēc, ka šosezon viņiem ir sliktāka spēļu bilance.

Tāpat NFL paziņoja, ka Sietlas komandas pussargam Maršavnam Linčam būs jāmaksā sods par to, ka futbolists nerunā ar medijiem. Līgas vadība nepaklausīgo Linču sodīja ar 100 tūkstošu ASV dolāru lielu soda naudu.

Jāpiebilst, ka faktiski tie ir divi sodi, katrs 50 tūkstošu apmērā. Pirmo reizi Maršavns tika nosacīti sodīts pagājušgad, taču viņam nebija jāmaksā soda nauda, jo viņam bija jāizcieš pārbaudes laiks. To futbolists neizturēja, jo pēc iepriekšējā nedēļā zaudētās spēles pret Kanzassitijas “Chiefs” viņš ātri pārģērbās un mierīgā solī devās mājup, lai arī reportieri vēlējās ar viņu runāt. Tiesa, vēlāk viņš sniedza telefoninterviju NFL.com pārstāvim.

Pitsburgas “Steelers” pēc pirmdienas mača atlaida pussargu Legaretu Blantu. Atlaišanas iemesls bija futbolista uzvedība, jo Blants, parādot savu attieksmi par to, ka ne reizi nesaņēma bumbu, pameta komandas soliņu. Tiesa, ilgi bez darba problēmu māktais pussargs nepalika, jo jau šodien viņu nolīga Jaunanglijas “Patriots”, komanda, kurā Blants spēlēja pirms pievienošanās Pitsburgas vienībai.

Sakarā ar slikto laiku Ņujorkas štatā, Bufalo “Bills” ir atcēluši savu šodien paredzēto treniņu, bet vietējie politiķi ir izteikušies, ka spēlēt šādos apstākļos būtu bezjēdzīgi.

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...ESPN: The Worldwide Leader In SportsAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties