11.02.2014. 12:37

• Slēpotājs Liepiņš ieņem priekšpēdējo 66. vietu 15+15 km skiatlonā 2014. g. 9. februāris

33 gadus vecā Dauškāne 1,3 kilometru distances finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 53,9 sekundēm, uzvarētajai Maikenai Fallai no Norvēģijas piekāpjoties par 21,83 sekundēm. Slēpojumā Latvijas sportiste ieņēma 59. vietu 67 dalībnieču konkurencē.

Savukārt vīriešu konkurencē 1,8 kilometrus garo distanci Liepiņš veica trīs minūtēs un 49,28 sekundēs, uzvarētājam norvēģim Ūlam Vigenam Hatestatam zaudējot 20,93 sekundes. 23 gadus vecais latvietis ierindojās 61. no 85 finišējušajiem slēpotājiem.

Tikmēr Paipals šajā pašā distancē ieņēma 71. pozīciju. No uzvarētāja viņš atpalika par 27,86 sekundēm.

Nākamajai kārtai jeb ceturtdaļfinālam kvalificējās ātrākie 30 slēpotāji.

Atgādināsim, ka svētdien Liepiņš skiatlona sacensībās ieņēma priekšpēdējo, 66.vietu.