30.10.2017. 13:33

Aizvadītajā sestdienā Latvijas izlase Jelgavā aizvadīja "Rugby Europe" čempionāta pirmās konferences ziemeļu zonas spēli pret Lietuvu, kurā piedzīvoja zaudējumu ar 19:33. Tiesa, neskatoties uz šo neveiksmi, mūsu valstsvienība ir pakāpusies par vienu pozīciju augstāk starptautiskajā izlašu reitingā un nu ieņem 49. vietu. Jāpiebilst, ka uz 50. vietu tika nobīdīta Gajānas izlase.

Pati Lietuva gan savu pozīciju reitingā nav mainījusi un ierindojas 38. vietā. Savukārt Latvijas izlases nākamie pretinieki, ar ko nākamā gada 5. maijā būs jātiekas savā laukumā, Ukraina, ieņem 37. pozīciju. Ungārija, kuru Latvijas izlase pārspēja pirms nedēļas, ir noslīdējusi par divām vietām un ieņem 73. vietu pasaules reitingā, bet Zviedrija, kas arī ir Latvijas pretiniece šajā čempionātā, ir saglabājusi 61. pozīciju.

Pasaules ranga galvgalī gan nekādas izmaiņas nav notikušas. Jaunzēlande ieņem pirmo vietu, bet aiz tās seko Anglija, Austrālija, Īrija un DĀR.

Izmantotie resursi:https://www.worldrugby.org/Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties