01.06.2012. 07:38
Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Aigars Nerips pēc zaudējuma pārbaudes spēlē Slovākijas izlasei (62:68) atzīst, ka atkal bijis pārāk daudz nepiespiesto kļūdu, vēsta «basket.lv».

«Spēles sākums mums izdevās labs, izvirzījāmies vadībā. Diemžēl otrās ceturtdaļas sākumā kreisās rokas pirkstu savainoja mūsu kapteine Liene Jansone, kura spēlē vairs nepiedalījās. Līdz ar to nācās pamainīt mūsu sastāva rotāciju. Bija zināmas problēmas tikt galā ar divām garākajām slovākietēm, citām meitenēm vajadzēja uzņemties vairāk iniciatīvas,» portālā «basket.lv» citēts Latvijas izlases galvenais treneris.

«Pretiniecēm bija auguma pārsvars arī otrajā, trešajā un ceturtajā pozīcijā, un viņas to itin prasmīgi izmantoja. Tas sagādāja problēmas mūsu aizsardzībai. Tāpat slovākietes mazliet kvalitatīvāk rīkojās uzbrukumu noslēguma fāzē, labāk izmantojot savas izdevības,» uzskata Nerips.

«Mums, salīdzinot ar spēli pret Lietuvu, labāk izdevās atbloķēt pretinieces pie groza. Par spīti pretinieču augumu pārsvaram, uzvarējām cīņā par atlēkušajām bumbām. Epizodiski izdevās labas sadarbības uzbrukumā. Diemžēl atkal bija pārāk daudz nepiespiestās kļūdas - steigas un uzmanības trūkuma dēļ. Ja to skaitu samazināsim, būs arī vairāk punktu. Patīk spēlētāju agresivitāte, taču vēl jābūt precīzākām,» stāstīja Nerips. «Lielāku pienesumu gaidām no mūsu trešajiem numuriem - Sabīnes Niedolas, arī Anetes Horelikas. Sabīnei ir liela gribēšana, viņa aktīvi atbalsta komandas biedrenes arī uz rezervistu soliņa, taču komandas spēlē vēl jāatrod sava vieta. Jaunatnes basketbola laiks, kad viņa varēja laukumā darīt visu, ir palicis pagātnē. Ceru, ka Niedola iespēlēsies, tā ir viena no mūsu rezervēm.»

«Pārbaudes spēļu čempioni nebūsim, taču spēļu saturs ļauj cerēt, ka būs arī uzvaras. Jānostabilizē spēles līmenis, jāizdara secinājumus un jāturpina iet savu ceļu - tad būs arī uzvaras,» Nerips nebija neapmierināts ar zaudējumu. «Šodien nespēlēja Liene Priede, kura trešdien treniņā sastiepa potīti. Ceru, ka sestdien viņa varēs iziet laukumā. Pārbaudīsim Jansones savainoto pirkstu un gaidīsim ārstu gala slēdzienu par Zanes Tamanes savainojumu.» 

Tweetget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties