01.06.2013. 19:03
Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Aigars Nerips pēc uzvara pārbaudes turnīra spēlē pār Turcijas izlasi atzina, ka izdevies noķert uzreiz divus zaķus - neļaut pretiniecēm radīt intrigu un ļaut uzspēlēt arī spēlētājām.

«Turciju Sēderteljē pārstāv U-20 izlase. Centri ir tikpat iespaidīgi, cik pamatsastāvam, tomēr meistarības vēl nav tik daudz,» norāda treneris. «Pirmajās divās ceturtdaļās ar labu aizsardzību nodrošinājām diezgan komfortablu pārsvaru. Pārķērām bumbu, aizskrējām ātrajos uzbrukumos. Plusi būtu vēl lielāki, taču diemžēl šodien nevarējām lepoties ar tālmetienu precizitāti. Bija daudz metienu no brīvām pozīcijām, bet – 3/19... Šajā elementā var būt tikai progress.»

«Otrajā puslaikā pārsvaru vairs nepalielinājām, bet tiklīdz turcietes pienāca tuvāk uzreiz izdevās palielināt apgriezienus un atkal atrauties drošā attālumā. Izdevās noķert uzreiz divus zaķus – neļaut pretiniecēm radīt intrigu un ļaut uzspēlēt arī spēlētājām, kuras līdz šim laukumā tikušas retāk. Šai ziņā nekādu īpašu pārsteigumu gan nebija,» skaidro Nerips.

«Salīdzinot ar pirmo spēli, labāk darbojās Elīna Babkina. Tas neizpaudās gūtajos punktos, bet ieguldījums komandas spēles organizēšanā un aizsardzībā bija lielāks. Komandas interesēs vairāk darbojās arī Anda Eibele,» stāsta treneris.

«Tā kā tālmetieni nesekmējās, vairāk centāmies spēlēt uz groza apakšu, un centra spēlētāju rezultativitāte šoreiz iepriecināja,» izceļ Nerips. «Rīt pret Lielbritānijas izlasi cīnīsimies par uzvaru, taču neizmantosim pilnīgi visus trumpjus. Iespējams, ļausim atpūsties pirmajos mačos daudz un labi spēlējušajai Kristīnei Kārkliņai, kā arī Lienei Jansonei, kurai mazliet vēl traucē savainojuma sekas. Lēmumu par sastāvu gan pieņemšu tikai svētdien pēc rīta treniņa.»MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties