01.07.2012. 11:19
Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Aigars Nerips portālam «basket.lv» norāda, ka negrasās paļauties uz konkurentu neveiksmēm, uzvaras būšot «jāizplēš» ar cīņu.

«Kaut gan cīņas gaita ievirzījās mums neveiksmīgā gultnē un spēles vidū draudēja zaudējums ar lielu punktu starpību, komanda tomēr nepadevās un atrada argumentus, lai atspēlētos. Pēdējās sekundēs bija iespēja izlīdzināt rezultātu. Diemžēl pēdējais trīspunktnieks nebija precīzs, taču - iespēja bija,» stāsta Nerips.

«Itālietes uzspieda ļoti asu spēli ar fiziskiem kontaktiem uz sodu robežas un pašas labāk pielāgojās tāda stilam. Mača sākumā izvēlējāmies vieglākos ceļus, centāmies spēlēt pārāk «tīri», padevāmies spiedienam. Netika izmantotas iespējas provocēt pretinieču pārkāpumus, bija pārāk daudz nesagatavotu metienu. Pretinieces īpaši uzmanīja Lieni Jansoni, pret kuru darbojās ļoti agresīvi. Taču spēles gaitā meitenes pielāgojās un sagādāja pretiniecēm daudz problēmu,» norāda treneris.

«Kopumā apmēram 25 minūtes bija ļoti laba aizsardzība ar savstarpēju palīdzēšanu. Taču - bija arī neveiksmīgas epizodes. Trīs reizes pretiniecēm izdevās trāpīt trīspunktniekus uzbrukuma pēdējā sekundē. Tieši tā itālietes iekrāja lielu pārsvaru,» skaidro Nerips. «Statistika nemelo - ļoti veiksmīgi iesaistījās Anete Šteinberga, kura pastiprināja spiedienu uz pretinieču groza apakšu. Ceru, ka spēlētājām, kuru devums uzbrukumā šoreiz nebija tik liels, kā cerēts, nākamajās cīņās nospēlēs labāk.»

«Saglabājām intrigu līdz pēdējam brīdim šajā mačā un, paturot lielu pārsvaru savstarpējās spēlēs, itālietēm esam nodrošinājušas diskomfortu - viņām būs nopietni jāspēlē gan pret Grieķiju, gan izbraukumā Somijā. Taču uz konkurentu neveiksmēm vien necerēsim,» uzsver treneris. «Mums nav iemesla nokārt degunus - jāturas pie zemes un jāizdara savi darbi nākamajās spēlēs. Uzvaras nenāks viegli, tās būs «jāizplēš» ar cīņu, bet komanda tā būs gatava.» 

TweetBeach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties