10.07.2012. 16:48
Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētājas apzinās, kas jādara izšķirošajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar Somiju, portālā "basket.lv" citēts valstsvienības galvenais treneris Aigars Nerips.

Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācijas turnīrā pirms pēdējām divām kārtām jau oficiāli zināmas divas komandas, kuras piedalīsies finālturnīrā - Zviedrija un Spānija, bet trim izlasēm izredzes šķiet ļoti drošas - Melnkalnei, Slovākijai un Lietuvai. Uz atlikušajām piecām vietām vēl pretendē desmit komandas, kuru starpā ir arī Latvijas valstsvienība. Latvijas izlase uz 2013.gada Eiropas čempionātu dosies, ja piepildīsies trešdien Rīgā tiks uzvarēta Somija, un Itālija trešdien uzvarēs Grieķiju vai Itālija zaudēs abās pēdējās spēlēs.

"Otrdien pēc rīta treniņa garastāvoklis jau ir krietni labāks, nekā bija pirmdienas vakarā, kad pirksta savainojumu atsvaidzināja komandas kapteine Liene Jansone. Bija vēl dažādas likstas, un vairākām meitenēm bija vajadzīgas dažādas procedūras. Taču šodien visas jūtas labāk," stāstīja Nerips. "Pievēršam uzmanību gan Somijas komandas spēles īpatnībām, gan pašu trūkumiem, piestrādājam pie metienu precizitātes. Spēlei gatavojas 13 basketbolistes, vienu "lieko" nosaukšu trešdien pēc rīta treniņa."

"Jūtams, ka aiz muguras ir 15 spēles un nogurdinoša ceļošana, taču, lai koncentrētos pēdējam izšķirošajam mačam, uzmundrinošas uzrunas nav nepieciešamas. Meitenes pašas zina, kas jāizdara un ceram uz papildu enerģijas lādiņu, kas nāks no skatītājiem. Jāuzvar pēdējā kauja un tad skatīsimies, ko izdarīs pretinieces," turpināja speciālists.

E grupas kopvērtējumā pašlaik četras uzvaras piecās spēlēs ir Itālijai, Grieķijas izlase sešās cīņās iekrājusi četrus panākumus, Latvijas kontā četras uzvaras septiņos mačos, Somijas valstsvienība tikusi pie trim panākumiem sešās spēlēs, bet Luksemburga piedzīvojusi zaudējumus visās sešās aizvadītajās spēlēs.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties