17.09.2015. 19:30
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd «Arēnā Rīga» aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, savā laukumā uzņemot Podoļskas «Vitjaz» vienību. Seko līdzi teksta tiešraidei!

Vārtu guvēji:

1:0 Aleksejs Makejevs (Kučerjavenko, Ēronens) (21:02, vair.).

1:1 Tims Sestito (Kundrāteks, Seigo) (25:03, vair.).

2:1 Ņikita Viglazovs (Horāks, Kempe) (29:06, vair.).

3:1 Maksims Afinogenovs (Berdjukovs, Makejevs) (31:03, vair.).

4:1 Olli Palola (Ragavojs, Musatovs) (51:26).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs cīņai ar «Vitjaz»

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlačeks, (#30 Joakīms Ēriksons);

Aizsargi: #23 Aleksandrs Jerofejevs - #84 Tomāšs Kundrāteks, #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #16 Stīvens Seigo, #11 Kristaps Sotnieks - #44 Oskars Cibuļskis;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (C) - #43 Tim Sestito (A) - #22 Ville Leino, #70 Miks Indrašis - #55 Fēliks Šucs -#19 Miķelis Rēdlihs, #17 Kaspars Saulietis - #87 Gints Meija - #13 Gunārs Skvorcovs, #71 Roberts Bukarts - #25 Andris Džeriņš - #32 Edgars Kulda, #12 Roberts Locāns.

Latvijas galvaspilsētā septembra sākumā norisinājās Eiropas basketbola čempionāts, tādēļ Rīgas «Dinamo» komanda iepriekšējās septiņas mačus aizvadīja izbraukumā. No sava tālākā izbraukuma šosezon «Dinamo» atveda trīs panākumus.

Tikmēr «Vitjaz» pēdējos trīs mačus aizvadīja savu skatītāju priekšā, izcīnot divas uzvaras pagarinājumā.

Šajā duelī «Dinamo» vienībai nevarēs palīdzēt aizsargs Guntis Galviņš, kurš par pārkāpumu pēdējā cīņā pret Vladivostokas «Admiral» saņēma vienas spēles diskvalifikāciju.

Pēc šā mača «Dinamo» dosies uz Bratislavu, kur pirmdien spēkosies ar vietējo «Slovan» vienību. Pēc tam sekos divas cīņas savā laukumā - Zagrebas «Medveščak» (23.septembris) un Bratislavas «Slovan» (25.septembris).

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:50 21:50

Spēle noslēgusies ar Vitjaz uzvaru!

21:49

Rīgas «Dinamo» uzbrūk, bet nevienu bīstama metienu neizodas izveidot.

21:46

Nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām.

21:42

Rīdzinieki nespēj izmantot vairākumu.

21:39

«Vitjaz» saņem skaitliskā sastāva pārkāpumu. «Dinamo» iespēja samazināt pārsvaru.

21:37

4:1 vārti! Olli Palola saņem teicamu piespēli no partneta un skaisti ripu triec Sedlāčeka sargātajos vārtos.

21:26

Kārtējais bīstamais uzbrukums seko «Vitjaz» izpildījumā. Šoreiz veiksme glābj rīdziniekus.

21:21

Bīstami uzbrūk viesi. Labi darbojas Sedlāčeks, atvairot metienu.

21:18

Komandas atgriežas laukumā, spēle tūdaļa atsāksies.

21:01

Otrais periods noslēdzies.

20:57

Trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām.

20:51

Mikam Indrašim laba iespēja gūt vārtus, taču pretinieks viņam patraucē un rezultās nemainās.

20:47

3:1! Maksims Afinogenovs, spēlējot vairākumā, no vārtu priekšas gūst vārtus.

20:44

Gunāram Skvorcovam noraidījums. Heikilas padotie spēlēs mazākumā.

20:42

2:1 vārti! Viesi izvirzās vadībā. Mario Kempe izdara metienu, Sedlāčeks to atsit, bet pirmais pie rikošeta steidz Viglazovs, kas izvirza «Vitjaz» vadībā.

20:36

«Vitjaz» spēlē pilnā sastāvā, lielais vairākums izturēts.

20:33

1:1 vārti! Tims Sestito no vārtu priekšas pielabo Kundrāteka metien un izlīdzina rezultātu.

20:27

Dmitrijs Tsiganovs netīšām iesit Leino pa seju un saņem sodu līdz mača beigām. «Vitjaz» treneris Orehovskijs ļoti dusmīgs. «Dinamo» vairākumā spēlēs piecas minūtes.

20:24

1:0 vārti! «Vitjaz» atklāj rezultātu. Nepamanīts pie tālā vārtu stabiņa paliek Makejevs kas izdara zibenīgu metienu un pārspēj Sedlāčeku.

20:16

Komandas atgriežas laukumā, cīņa atsākusies.

20:05

Pirmais periods noslēdzies.

20:04

Pirmās trešdaļas izskaņā divu minūšu sodu saņem Tims Sestito. Jāspēlē 28 sekundes.

20:00

Saloduhins iziet viens pret vienu ar Sedlāčeku, taču ripu raida garām vārtiem.

19:56

Romāns Horāks nonāk vienatnē pret Sedlāčeku. «Dinamo» vārtsargs guļ uz ledus, taču vienalga ar ķērājcimdu notver «Vitjaz» hokejista metienu.

19:52

Bīstamu uzbrukumu pa labo flangu izveido «Vitjaz» kapteinis Maksims Afinogenos, bet viņa metienu aptur Sedlāčeks.

19:49

Deviņas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām. Inicatīva šobrīd pilnībā pieder «Dinamo».