17.05.2014. 23:06

Čempionāta noslēdzošajā kārtā «Atletico» futbolisti izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar pērnā gada čempioni «Barcelona». Madrides klubam šajā spēlē derēja arī neizšķirts, savukārt zaudējuma gadījumā tituls pienāktos «Barcelona» klubam.

Spēles rezultātu 33.minūtē ar lielisku sitienu no distances atklāja Aleksis Sančess no Čīles, kas tobrīd deva «Barcelona» vienībai pirmo vietu kopvērtējumā. Savukārt 49.minūtē pēc stūra sitiena izpildes ar galvu precīzs bija urugvajiešu aizsargs Djego Godins, panākdams «Atletico» vienībai tik ļoti vajadzīgo neizšķirtu. Atlikušajā laikā mājinieki izmisīgi mēģināja gūt otros vārtus, tomēr lieliski aizsardzībā darbojās «Atletico» vienība, kas spēja nosargāt punktu.

Viesiem izdevās šajā spēlē panākt sev vēlamo rezultātu pat neskatoties uz to, ka jau cīņas sākumā laukumu traumas dēļ nācās pamest komandas līderim Djegu Koštam.

«Atletico» komanda valsts čempionu godā celta desmito reizi kluba vēsturē.

Iepriekš kopš 2005.gada vietējā čempionātā bija uzvarējušas tikai «Barcelona» un Madrides «Real» komandas.

Tikmēr citā cīņā sezonu ar panākumu noslēdza «Real», kas savā laukumā ar 3:1 (0:0) pārspēja Barselonas «Espanyol». Divus vārtus spēles izskaņā guva Madrides uzbrucējs Alvaro Morata, bet savainojumos pirms šīs spēles un tās gaitā iedzīvojās portugālis Krištianu Ronaldu un Karims Benzemā.

Turnīra kopvērtējumā «Atletico» triumfēja ar 90 punktiem 38 spēlēs, bet otrajā vietā ar 87 punktiem ierindojās «Barcelona». Pie tikpat punktiem tikusi arī «Real», tomēr sliktāku savstarpējo rezultātu dēļ ar Barselonas vienību klubs ierindojās trešajā pozīcijā. Savukārt ceturto vietu ar 69 punktiem garantējusi Bilbao «Athletic» komanda, kas līdz ar to pēc 16 gadu pārtraukuma atgriezīsies UEFA Čempionu līgas sacensībās.

Vietu spēcīgāko komandu pulkā jau zaudējusi Seviljas «Real Betis» komanda, bet pārējās divas noskaidrosies svētdien. Savukārt otrajā līgā vēl neviena komanda ceļazīmi uz augstāko līgu nav nodrošinājusi.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933