28.12.2015. 21:23
Šovakar plkst. 19:30 Anglijas Premjerlīgas 19. kārtā tika aizvadītas trīs spēles. Galvenā uzmanība tika pievērsta cīņai Mančestrā, kur "United" uzņēma Londonas "Chelsea". Abas komandas neizmantoja vairākas lieliskas iespējas gūt vārtus un mačs beiddzās ar neizšķirtu 0:0. Tikmēr par pagaidu līdervienību kļuva "Arsenal", kas savā laukumā ar 2:0 apspēlēja "AFC Bournemouth".

Sākumsastāvu izvēlē abu komandu galvenie treneri ieviesa vairākas izmaiņas salīdzinot ar iepriekšējiem mačiem. Luijs van Gāls atkal varēja rēķināties ar Bastiana Švainštaigera palīdzību pēc diskvalifikācijas izciešanas, centra uzbrucēja pozīcijā atgriezās Veins Rūnijs, bet aizsardzības malā atkal varēja spēlēt Mateo Darmians. Savukārt Gūss Hidinks pirms mača bija palicis bez uzbrucējiem, jo Djēgu Košta izcieta diskvalifikāciju, bet Loiks Remī, tāpat kā Sesks Fabregass vispār nebija pieteikumā. Līdz ar to nominālā uzbrucēja pozīcijā spēlēja Edens Azārs. Komandas nelika skatītājiem ilgi gaidīt uzbrukumus un jau piektajā minūtē abi galvenie treneri bija paspējuši saķert galvas dēļ nerealizētiem momentiem. Vispirms mājinieki pēc Huana Matas tālšāviena norībināja Tibo Kurtuā sargāto vārtu pārliktni. Bet pāris minūtes vēlāk Davids De Heja neticamā veidā atvairīja bumbu pēc Džona Terija sitiena ar galvu.

Mančestrieši vairāk kontrolēja bumbu uzbrukuma zonā un 16. minūtē atkal Kurtā sabiedrotais bija vārtu karkass, kad Antonijs Marsiāls ielaužoties soda laukumā nepamanīja pa ceļam esošo Braņislavu Ivanoviču, tomēr trāpīja pa kreiso stabu. "United" turpināja spēlēt agresīvāk uzbrukumā un 28. minūtē jau Kurtuā nācās demonstrēt savu meistarību pēc Rūnija tālšāviena. Savukārt "Chelsea" savas iespējas meklēja ātros pretuzbrukumos, no kuriem pāris izdevās ļoti bīstami, kaut arī netika pabeigti ar sitieniem pa vārtiem. Pirmā puslaika beigu daļā daudz aktīvāki presingā un sekojošos pretuzbrukumos bija viesi, kamēr laukuma saimnieki nesekmīgi centās uzlauzt spēles laikā sakārtoto londoniešu aizsardzību, bet reālu iespēju gūt vārtus vairs spēlētāji neizveidoja un pārtraukumā dodoties rezultāta tablo joprojām rādīja nulles.

Mačs atkal atsākās ar vienas komandas ātri izveidotu vārtu gūšanas iespēju. Šoreiz to izdarīja viesi, kad Pedro nokļuva lieliskā sitiena pozīcijā, bet De Heja ne tikai spēja reaģēt uz šo raidījumu, bet arī uz atkārtotu Sesara Aspilikuetas sitienu. 56. minūtē jau otrā laukuma galā varoņdarbi bija jārāda Kurtuā, kad pēc Marsiāla piespēles gar vārtiem un Andera Ereras sitiena no pāris metriem vārtsargs neticamā veidā neļāva nokļūt bumbai tīklā. Neizmantoto iespēju stafeti pārņēma "Chelsea" 62. minūtē, kad laukuma saimnieki iekrita aizsardzībā, Nemanja Matičs nokļuva viens pret "United" vārtsargu, laika pietika jebkādam risinājumam, bet serbs raidīja bumbu augstu pāri vārtiem. Uzreiz pēc tam otrā laukuma galā Martinam Atkinsonam bija pamatots iemesls nozīmēt 11 metru soda sitienu par Matas nogāšanu, bet acīmredzami galvenais tiesnesis epizodi novērtēja kļūdaini.

Tuvojoties spēles beigām atkal aktivizējās "United" spēlētāji, cenšoties ar centrējumu palīdzību kaut kā nogādāt bumbu līdz sitiena pozīcijai, kam londoniešu aizsargi bija gatavi un sekmīgi tika galā. Mančestrieši izskatījās gatavi par katru cenu izcīnīt uzvaru, tādā veidā izdarot visu iespējamo lai glābtu galvenajam trenerim darbu. 86. minūtē pat pieredzējušais Rūnijs izšķērdēja teicamu iespēju izraut uzvaru, nespējot trāpīt bumbu vārtos no tuvas distances. Šī arī palika pēdējā no lēruma nerealizēto iespēju spēles, līdz ar to komandas kopumā interesanto maču pabeidza ar neizšķirtu rezultātu 0:0, kas no turnīra tabulas viedokļa neder nevienai komandai, bet van Gālam, visticamāk, kļūs par pēdējo "Manchester United" galvenā trenera amatā.

Spēle Datums Laiks
Norwich – Aston Villa 2:0 (1:0) Housons 24' Mbokani 87'
West Brom - Newcastle 1:0 (0:0) Flečers 78'
Everton - Stoke 3:4 (1:2) Lukaku 22'64' Delufeu 71' - Šačiri 16'45' Hoselu 80' Arnautovičs 90'(11m)
Crystal Palace - Swansea 0:0
Watford - Tottenham 1:2 (1:1) Igalo 41' - Lamela 17' Sons 89'
Arsenal – Bournemouth 2:0 (1:0) Gabriels 27' Ezils 63'
Man. United - Chelsea 0:0
West Ham - Southampton 2:1 (0:1) Antonio 69' Kerols 79' - Dženkinsons 13'(s.v.)
Leicester – Man. City 29.12. 21:45
Sunderland – Liverpool 30.12. 21:45