11.07.2014. 02:34
Brazīlijas futbola izlases līderis Neimārs komentēja savu savainojumu un, nespējot valdīt asaras, atzina, ka viņam paveicās, ka netika paralizēts. Par spīti nopietnajam savainojumam un atņemtajai iespējai spēlēt Pasaules kausa pusfinālā, Neimārs sacīja, ka neienīst kolumbiešu aizsargu Kamilo Sunjigu.

"Neteikšu, ka viņš vēlējās mani savainot. Nezinu, kas darījās viņa galvā, bet visi, kas saprot futbolu, redzēja, ka tā nebija normāla divcīņa," sacīja Neimārs. "Kad vēlies pārkāpt noteikumus, lai apturētu spēli vai apstādinātu pretuzbrukumu, tu sper pa potītēm, grūd, velc. Bet, ņemot vērā, kā bumba krita, tā nebija normāla spēles situācija."

"Daudzi no jums saka, ka esmu nirējs, bet man ir vienalga, ka jūs to sakāt. Varu sevi aizstāvēt, kad redzu, kas notiek man apkārt. Taču es nevaru sevi aizstāvēt pret to, kas nāk man no muguras," Neimārs turpināja. "Šādā situācijā mani aizstāv noteikumi, un es nevarēju sevi no tā aizstāvēt, tāpēc tiku savainots."

"Dievs mani svētīja," teica Neimārs, izplūstot asarās. "Ja tie būtu vēl daži centimetri zemāk, es tagad varētu būt ratiņkrēslā. Sunjiga man vēlāk piezvanīja, lai atvainotos, un teica, ka nevēlējās mani savainot. Neienīstu viņu, neturu uz viņu ļaunu prātu un vēlu veiksmi turpmākajā karjerā."

Tāpat Neimārs distancējās no komentāriem, kurus izteica viņa aģents Vāgners Ribeiru, kritizējot Brazīlijas galveno treneri Luizu Felipi Skolari: "Nepiekrītu un nepieņemu to, ko viņš teica par Felipau. Zaudējums Vācijai? Zaudējot ar 0:6 vai 0:7, viņi varēja padoties, taču turpināja skriet un turpināja mēģināt. Esmu lepns par katru no viņiem. Nekaunos no tā, ka esmu brazīlietis. Nekaunos būt daļa no šīs komandas. Esmu lepns par saviem komandas biedriem."

"Brazīlija vienmēr būs Brazīlija, par spīti tam, kas notika. Šajā Pasaules kausā piedzīvojām neveiksmi, bet komanda izturējās vīrišķīgi un skrēja līdz pat beigām. Tieši tāds futbols arī ir," Neimārs turpināja. "Vienmēr esmu teicis, ka vēlos, lai Argentīna iekļūst finālā, ja arī Brazīlija tajā būtu, taču tā nenotika. Joprojām finālā vēlos Argentīnu, jo tajā ir divi mani komandas biedri Mesi un Maskerāno, un ceru, ka viņi uzvarēs. Mesi ir izcīnījis gandrīz visu, un domāju, ka viņš ir pelnījis kļūt par pasaules čempionu. Jutīšu viņam līdzi."

Izmantotie resursi:https://uk.eurosport.yahoo.com/news...Neymar says 'My destiny in this World Cup was...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties