29.05.2013. 09:10

Spānijas futbola granda "Barcelona" jaunieguvums, brazīliešu talants Neimārs dalījies ar pirmajiem iespaidiem, kā arī uzsvēris, cik nozīmīgi viņam ir pārstāvēt arī nacionālo izlasi.

"Man ir tauriņi vēderā, sapnis ir piepildījies. Iespēja spēlēt ar Mesi un citiem lieliskiem "Barcelona" futbolistiem padarīja mani ļoti dedzīgu, lai ierastos šeit," atzina Neimārs. "Tas bija smags lēmums, bet lēmu kopā ar ģimeni, kas man ļoti palīdzēja. Esmu ļoti laimīgs, taču vienlaikus bēdīgs, ka jāpamet "Santos", kur pavadīti daudzi gadi. Man jāizmanto šis brīdis."

15.jūnijā kopā ar Brazīlijas izlasi Neimārs uzsāks Konfederācijas kausu, kas turklāt notiks tieši Brazīlijā. Futbolists atklāja, ko viņam nozīmē spēlēt valstsvienībā: "Dzeltenā [Brazīlijas izlases] krekla valkāšana uzliek atbildību, taču to jāvalkā tā, it kā tu spēlētu savā pagalmā. Vienkārši esi laimīgs..."

"Vienmēr esmu vēlējies spēlēt Brazīlijas izlasē, un darīt to tā kā Ronaldo un Ronaldinjo, tāpat arī kā Robinjo un Kaka. Tie ir tie futbolisti, kurus es apbrīnoju," piebilda Neimārs.

Izmantotie resursi:Goal.comDobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties