22.08.2013. 10:45

Jau 12. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja bijušais «Barcelona» futbolists Davids Vilja un Katalonijas klubs pirmajā spēles daļā nerādīja pārliecinošu sniegumu. Turklāt puslaika pārtraukumā muskuļa traumas dēļ nomainīts tika pēdējo gadu pasaules labākais futbolists Lionels Mesi.

Tomēr viņa prombūtnes laikā par galveno varoni kļuva brazīlietis Neimars, kurš laukumā devās no rezervistu soliņa, bet 25 minūtes pirms cīņas beigām panāca izlīdzinājumu.

Abu komandu atbildes spēle pēc nedēļas risināsies Barselonā.

Kā ziņots, jaunā Spānijas čempionāta pirmās kārtas spēlē pagājušās sezonas spēcīgākā komanda «Barcelona» svētdien ar 7:0 sagrāva «Levante» futbolistus.

Tā bija pirmā oficiālā spēle «Barcelona» komandas galvenajam trenerim Herardo Martino, kurš starpsezonā nomainīja veselības likstu nomocīto Tito Vilanovu. Tāpat komandas rindās savu oficiālo debiju piedzīvoja Brazīlijas talants Neimars.

«Atletico» komanda, kurai pagājušajā sezonā tikai pavisam nedaudz pietrūka, lai izcīnītu valsts vicečempionu titulu, ar 3:1 uzvarēja «Sevilla» futbolistus.

Vasarā «Atletico» pameta kolumbiešu uzbrucējs Radamels Falkao, bet šosezon Madrides klubs pēc gada pārtraukuma atgriezīsies UEFA Čempionu līgā.