31.10.2015. 12:55
Latvijas komandu Rietumu-Delfin pārstāvošie riteņbraucēji Krists Neilands un Armands Bēcis sestdien iekļuva labāko trīs sportistu vidū velosacensību Tour of Borneo (UCI kat.2.2) individuālajā braucienā, ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu.

Ātrāko laiku individuālajā braucienā uzrādīja Austrālijas sportists Kregs Everss (Data#3 Symantec team p/b Scody), kurš 27,2 kilometrus garo distanci veica 36 minūtēs un 35 sekundēs. Neilands bija par minūti un trim sekundēm lēnāks, bet Bēcis atpalika vēl par četrām sekundēm.

Tāpat augstā vietā ierindojās Rietumu-Delfin komandu pārstāvošais Igaunijas riteņbraucējs Pēters Prūss, kurš finišēja minūti un 53 sekundes vēlāk nekā austrālietis un ieņēma piekto vietu. Savukārt trīs pozīcijas zemāk un vēl par 32 sekundēm lēnāks bija Andris Smirnovs.

Velobraucienā paredzēti vēl četri posmi, kuru kopējais garums būs virs 600 kilometriem. Noslēdzošais posms norisināsies trešdien.

Kā zināms, pirms tam Rietumu-Delfin komanda piedalījās dažādos Ķīnā notikušajos velobraucienos. Tour of China I sacensībās pirmajā posmā triumfēja Bēcis, bet noslēguma kopvērtējumā labākais bija 26.vietu izcīnījušais Alpha Baltic - Maratoni.lv braucējs Viesturs Lukševics, bet Tour of China II kopvērtējumā 21.vietā ierindojās cits Alpha Baltic - Maratoni.lv riteņbraucējs Māris Bogdanovičs.

Savukārt turpinājumā Latvijas komandas riteņbraucēji piedalījās Hainaņas daudzdienu velobraucienā, kur labākais no Rietumu-Delfin vienības bija tieši Neilands, ierindojoties augstajā piektajā vietā.