11.07.2014. 19:10
Piektdienas pēcpusdienā Šveicē tika aizvadītas U23 vecuma grupas vīru sacensības Eiropas čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā. No Latvijas sportistiem Krists Neilands uzrādīja 48. rezultātu, bet par Eiropas čempionu kļuva Šveices pārstāvis Stefans Kuengs.

Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā piektdienas pēcpusdienā turpinājās ar individuālā brauciena sacensībām U23 vecuma sportistiem. Sacensību trase bija ļoti līdzīga grupas brauciena distances aplim. Kopumā sacensībās startēja 54 dalībnieki, kuriem bija jāveic 26,9 kilometru gara distance. Latviju šajās nozīmīgajās sacensībās pārstāvēja Krists Neilands un Andris Vosekalns. Tieši Neilands kļuva par Latvijas U23 čempionu individuālajā braucienā, bet Vosekalns palika nepārspēts elites un U23 grupas braucienā.

Alūksnietis Andris Vosekalns distancē devās kā 23. Distances laikā, diemžēl, sportistam gadījās tehniskas problēmas, kas atstāja lielu iespaidu uz rezultātu. Vosekalns finišēja pēc 40 minūtēm un 53 sekundēm. Tas mūsu sportistam deva noslēdzošo 53. pozīciju. Nedaudz labāk distance padevās kuldīdzniekam Neilandam. Viņa rezultāts distancē bija 38 minūtes un 21 sekundes. Kuldīdzniekam 48. vieta.

Par jauno Eiropas čempionu tikmēr kļuva mājinieks Stefans Kuengs, kura rezultāts bija 33 minūtes un 55 sekundes. Pie sudraba godalgas tika Itālijas sportists Davids Martinelli, uzvarētājam zaudējot 24 sekundes. Tikmēr bronzas medaļu izcīnīja Krievijas jaunais talants Aleksandrs Evtušenko (+00:00:46).

Sestdien cīņu par Eiropas čempionāta medaļām grupas braucienā aizvadīs juniori un U23 dāmas. Latviju junioru grupā pārstāvēs pieci sportisti – Artūrs Beļēvičs, Ēriks Toms Gavars, Aleksandrs Rubļevskis, Nils Ķelderis un Klāvs Rubenis.Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties