28.09.2016. 18:55
Kontinentālās hokeja līgas vājākā komanda Rīgas "Dinamo" pulksten 19:00 izbraukumā uzsāk spēli pret Ņižņekamskas "Neftekhimik", kas piecus no septiņiem panākumiem izcīnījis pēcspēles metienu sērijā.

Vārti: 4:20 Šitovs (Gonge, Makarovs) 1:0, 9:15 Poligalovs (Sergejevs, Sekstons) 0:2, 26:18 M.Rēdlihs (Ščastļivijs, Galviņš) 2:1, 29:52 Salinens (Sekstons, Poligalovs) 3:1Soda minūtes: 6:4Vārtsargi: Ivans Ļisutins - Jānis Kalniņš

34' Šoreiz mazākumu izdodas izturēt, bet mājinieki aktīvi turpina uzbrukt arī pēc tā.

32' Pēc laba otrā perioda sākuma neveiksmes turpinājumā - noraidījums arī Laurim Dārziņam.

30' ''Neftekhimik'' skaitlisko vairākumu izspēlē līdz brīvam metienam tukšā vārtu stūrī Tomi Salinenam.

30' Par uzbrukumu spēlētājam bez ripas ar divu minūšu sodu izceļas Tims Sestito. Pretiniekiem iespēja atjaunot divu vārtu pārsvaru.

27' Vārti! Guntis Galviņš izdara viltīgu metienu vārtu virzienā, vārtu priekšā viens atstāts Miķelis Rēdlihs, kurš pārvirza ripu vārtu tīklā.

25' Ņikita Šitovs izpelnās divu minūšu sodu ''Neftekhimik'' sastāvā.

24' Rīgas ''Dinamo'' izpildījusi jau 21 metienu pa pretinieku vārtiem, pretinieki atbildējuši tikai ar 11. Uz tablo 0:2...

21' Otrās trešdaļas sākumā Rīgas ''Dinamo'' turpina spēlēt vairākumā, tā noslēgumā līdz vārtu priekšai tiek Miķelis Rēdlihs, uzbrucējs mēģina trāpīt augšējā stūrī, taču vārtsargu nepārspēj.

20' Pirmā trešdaļa noslēgusies. Vairākumā laba, ātra saspēle, daudz metienu vārtu virzienā, bet nekādi neizdodas pārspēt Ivanu Ļisutinu.

20' Dārziņš labi saspēlējas ar Ščastļiviju, bet Pjotram no nelielas distances metiens neizdodas.

19' Abas komandas spēlē diezgan aktīvu hokeju, un 19. minūtē Jevgēņijs Rjasenskis nopelna divas soda minūtes par bloķēšanu.

16' ''Dinamo'' spēles pirmajā trešdaļā pa pretinieku vārtiem metusi vairāk, bet Kalniņa vārtos otrā ripa ielidoja tikai pie ''Neftekhimik'' trešā metiena pa vārtiem.

13' Pēc zaudētajiem vārtiem ''Dinamo'' galvenais treneris Normunds Sējējs pieprasa pārtraukumu. Komanda nākamajās epizodēs mērķtiecīgi dodas uz vārtiem, labs metiens Laurim Dārziņam, taču pagaidām bez rezultāta.

10' Rīgas vārtos tiek ieraidīta jau otrā ripa. Sekstonam ar Poligalovu izdodas laba saspēle, un otrais pārspēj Kalniņu.

7' ''Dinamo'' vairākumā izdara vairākus metienus vārtu virzienā, taču pretinieku vārtsargu pārspēt nespēj.

5' Pirmo iespēju spēlēt vairākumā izpelnās arī Rīgas ''Dinamo''.

4' ''Dinamo'' iztur skaitlisko mazākumu, bet Nižņehamskas hokejisti turpina aktīvi un ar metienu no zilās līnijas Jāni Kalniņu pārspēj Ņikita Šitovs.

2' Aktīvāk spēles sākumā darbojas ''Neftekhimik'' hokejisti, un jau 2. minūtē par klupināšanu divu minūšu sodu nopelna rīdzinieku aizsargs Krišjānis Rēdlihs.