29.01.2014. 17:00
Jau trešo gadu norisināsies starptautiskā sacensību tūre „Ride in Baltics”, apvienojot labākos snovbordistus un frīstaila slēpotājus no Baltijas valstīm. Par iepriekšējā gada čempionu vīriešu konkurencē snovbordā kļuva Toms Petrusevičs no Latvijas, bet sieviešu grupā – Karīna Vītiņa, informē organizatoru pārstāve Ieva Meļko.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Baltijas čempioni snovbordā un frīstaila slēpošanā tiks noteikti pēc trīs sacensību posmiem pa vienam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pirmais Monster Energy Ride in Baltics`14 tūres posms Extreme Sport „Kings Of Jumps Battle” norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, 1.-2. februārī, Munakā, Igaunijā.

Divu gadu laikā tūre ir attīstījusies un piesaistījusi lielu dalībnieku skaitu no visām Baltijas valstīm, arī Krievijas un Polijas, tāpēc šogad sacensības norisināsies divas dienas ar kvalifikācijas braucieniem sestdien un fināliem svētdien. Katrā tūres posmā arī atšķirīgs sacensību formāts, lai noteiktu Baltijas čempionus snovbordā un frīstaila slēpošanā. Profesionālu sacensību organizāciju, augsta līmeņa snovparku, lielisku atmosfēru un balvas uzvarētājiem nodrošinās Ride in Baltics tūres organizatori sadarbībā ar partneriem un atbalstītājiem – Monster Energy, Extreme Sport, Munakas kalns, Skullcandy un citiem.

Visu sezonu norisināsies arī īpašs Skullcandy foto konkurss, kurā aicināti piedalīties gan braucēji, gan sacensību skatītāji. Vairāk informācijas par konkursu šeit: http://www.rideinbaltics.eu/scullcandy-photo-contest/

Nākamais Monster Energy Ride in Baltics`14 tūres posms norisināsies 15. un 16.februārī Latvijā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts snovbordā un frīstaila slēpošanā slopestyle* disciplīnā.

*Slopestyle – snovborda sacensību disciplīna, kurā snovbordists brauciena laikā cenšas izpildīt tehniski sarežģītus trikus lielā amplitūdā un izkoptu stilu pār dažādiem snovparka elementiem – tramplīniem un slaidiem.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties