10.07.2014. 13:57
Sestdien, 12. jūlijā, Rīgas Futbola skolas stadionā Krišjāņa Barona ielā 116a plkst. 11 sāksies 2014. gada Latvijas regbija 7 čempionāta pirmā kārta, kurai pieteikušās deviņas komandas, informē turnīra rīkotāji.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Turnīra priekšsacīkstēs komandas ir sadalītas trijās grupās pa trim. A grupā pirmajā kārtā spēlēs ”Huracan/Livonia”, LMT ”Eži” un LLU/”Telms”; B grupā – ”RE-Fort/Miesnieki”, ”Beverīna/Fēnikss”, RK 1964; C grupā – ”Garkalne/Livonia”, RTU/”Miesnieki” un Jūrmala/LSPA.

Pusfinālā par 1.- 4. vietu iekļūs trīs grupu uzvarētājas un labākā otrās vietas ieguvēja. Pusfinālā par 5.- 8. vietu, pārējās komandas, izņemot vājāko trešās vietas ieguvēju.

Salīdzinājumā ar pagājušo gadu vairs nav bronzas medaļu ieguvēju Baldone/LSPA komandas, taču nākušas klāt RK 1964 un Jūrmala/LSPA. Otrā kārta notiks 26. jūlijā Upesciemā, trešā kārta – 16. augustā RFS stadionā. Uzvarētājs kopvērtējums tiks noteikts pēc mazākās vietu summas trīs kārtās.

Ar divām komandām startēs RFC ”Livonia” (”Huracan/Livonia” un ”Garkalne/Livonia”), un RK ”Miesnieki” (”RE-Fort/Miesnieki” un RTU/”Miesnieki”). 2013. gadā čempionātā uzvarēja ”Autowelt/Livonia”, kas tagad startē kā ”Huracan/Livonia” un ir jau izcīnījusi 2014. gada Latvijas kausu finālā pārliecinoši apspēlējit RK 1964, bet ”RE-Fort/Miesnieki” pagājušajā gadā ieguva sudraba medaļas.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties