01.08.2014. 11:31
Nedēļas nogalē, 2. augustā Ventspils promenādē un 3. augustā Liepājas pludmalē, norisināsies Raimonda Bergmaņa kausa izcīņa, kas vienlaikus būs arī šīs sezonas Latvijas Spēkavīru čempionāta noslēdzošās sacensības. Tajās noskaidros šī gada Latvijas spēcīgākā vīra vārdu - spēkavīru čempionāta uzvarētāju.

Latvijas Spēkavīru čempionāta fināla sacensības norisināsies divas dienas Ventspilī un Liepājā, kurās mūsu valsts desmit labākie atlēti otro reizi sacentīsies par bijušā spēkavīra Raimonda Bergmaņa kausu un šī gada čempiona titulu. Fināla posmos piedalīsies Mareks Leitis, Artis Plivda, Didzis Zariņš, Aivars Šmaukstelis, Magnuss Vucāns, Ivars Grahoļskis, Jānis Ilgavižs, Jānis Šleckus, Edgars Andersons un Oskars Martužans.

Sestdien Ventspils promenādē jau no plkst. 13.00 Latvijas spēcīgākie vīri sāks cīņu gan ar sevi, gan pretiniekiem par šī gada spēkavīru čempionāta uzvarētāja titulu. Pirmajā superfinālā atlētiem būs jāveic 5 vingrinājumi: nēši, mašīnas celšana, vikinga prese un atlanta akmeņi.

Nākamajā dienā Latvijas Spēkavīru čempionāta fināla otrās sacensības notiks plkst. 13.00. Liepājas pludmalē. Īstajā cīņā par Latvijas spēcīgākā vīra titulu atlētiem būs jāveic vēl pieci citi vingrinājumi: mucu mešana, pietupieni, krucifikss, mucu nešana no ūdens un kamanu vilkšana.

Sacensību noslēgumā tiks apbalvoti 2014. gada sezonas Latvijas Spēkavīru čempionāta trīs spēcīgākie un reizē arī veiksmīgākie spēkavīri, kuriem pasniegs īpaši šim notikumam un titulam atbilstošus ar rokām darinātus kausus.

Izmantotie resursi:www.parstipru.lv2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties