28.11.2014. 09:15
Novērtēt spēku samēru pēc sagatavošanās posma un saprast, kurā

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas izlase pēcolimpiskajā gadā gatavojusies jauna galvenā trenera Kaspara Dumpja vadībā. Daudz ticis strādāts pie slieču pilnveidošanas un Vācijas trašu apgūšanas. «Mums jāpanāk, lai tehnika būtu gatava jebkuriem laikapstākļiem, nevis jātur īkšķi par konkrētiem laikapstākļiem, kā bija līdz šim,» uzsvēra Dumpis. Treneri neslēpj, ka pēdējās treniņnometnes Vinterbergā un Kēnigszē varēja būt arī sekmīgākas. «Diemžēl šoreiz īsti neizdevās tikt labi sagatavotā trasē, labos laikapstākļos, kas Vācijas trasēs ir ļoti sarežģīts uzdevums. Viņiem jāvizina tūristi, ir skolas, tāpēc tādi latviešu treniņi viņus pārlieku neinteresē. Tomēr jāpriecājas arī par to vien, ka tikām šajās trasēs pie treniņbraucieniem.»

Tajos nav trūcis pārbaudījumu, bijuši vairāki sāpīgi kritieni, turklāt bijis jāremontē arī vienas kamanas, kurām nolauzts rags. Tiesa, uz sezonas pirmo posmu Insbrukā sveiki un veseli aizbraukuši visi izlases dalībnieki, kas, atceroties visas iepriekšējo gadu ligas, arī nav maz.

Plašāk par mūsu kamaniņnieku gatavību jaunajai sezonai lasiet piektdienas, 28.novembra, laikrakstā Diena!Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties