06.12.2017. 23:38

Ainara Zvirgzdiņa trenētās Beļģijas čempiones pirms nedēļas pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, savā laukumā pieveicot “CCC Polkowice”. Izbraukumā Čehijas galvaspilsētā “bebri” dubultoja uzvaru skaitu, pēdējā minūtē nosargājot laimīgu uzvaru – 67:68. Oļesja Malašenko guva pēdējos četrus punktus – pirmos divus pēc izcīnītas bumbas uzbrukumā, nākamos ar brīvmetieniem.

Latvijas valstsvienības spēka uzbrucēja Anete Šteinberga kļuva par rezultatīvāko viešņu spēlētāju, 34:39 minūtēs 21 punktam (2p 7/18, 3p 1/7, 1p 4/5) pievienojot septiņas atlēkušās bumbas, divas piespēles, vienu kļūdu, vienu bloķētu metienu, trīs personiskās piezīmes, +/- rādītāju 6 un lietderības koeficientu 12.

Pirmajā puslaikā Šteinberga bija īpaši rezultatīva, 14 minūtēs sametot 14 punktus un panākot viešņām astoņu punktu pārsvaru. Otrās ceturtdaļas vidū viņa tika nomainīta, jo bija sakrājusi trīs piezīmes. Neraugoties uz to, Šteinberga pēc pārtraukuma spēlēja bez atpūtas, gūstot vēl septiņus punktus.

Uzvarā Prāgā bija īpaši patīkama – šajā pilsētā Latvijas valstsvienība jūnijā izcīnīja ceļazīmi uz 2018. gada Pasaules kausa izcīņu. Šteinberga piedzīvojusi daudz priecīgu brīžu arī vietējā klubā, 2016. un 2017. gadā “USK Praha” rindās sasniedzot Eirolīgas “Četru finālu”.

USK Praha – Castors Braine 67:68 (14:18, 21:20, 16:19, 16:11)Praha: Bonnere 22 (15ab), Režana 18 (12ab), K. Elhotova 16 (5pp), Čargaja 5 (4ab, 9rp), Zahui 4 (5ab), Voračkova 2, Romero, K. Elhotova; Brabencova, Pospišilova.Braine: Šteinberga 21 (7ab), Trehana-Deivisa 20 (5ab, 5pp), Malašenko 12, Delaere 11 (7ab, 5rp), Majombo 4, Gžešinski, Andersone, Džonsa, Miliča; Karpro.Tiesneši: Andrada Csendeer (Rumānija), Jelena Tomic (Horvātija), Maka Kupatadze (Gruzija).Komisāre Maja Vukanovic (Serbija).

Polkovices klubu sagaidīja nopietns pārbaudījums – cīņa pret Lukasa Mondelo trenētajām Eirolīgas čempionēm “Dynamo Kursk”. Spāņu speciālista trenētā komanda turnīrā bija uzvarējusi 24 spēlēs pēc kārtas un Polijā izcīnīja 25. panākumu.

Elīna Dikeulaku aizvadīja iespaidīgu spēli, tai skaitā atkārtoja personīgo rekordu rezultatīvajās piespēlēs. Saspēles vadītājas rēķinā 10 piespēles – tikpat, cik 2010. gada 28. oktobra cīņā starp “Lotos Gdynia” un Šopronas “MKB Euroleasing”.

Latvijas valstsvienības spēlētāja 29:08 minūtēs izcēlās ar 18 punktiem (2p 4/6, 3p 2/5, 1p 4/4) un piecām izcīnītām bumbām zem groziem, kā arī trīs kļūdām, trīs pārķertām bumbām, diviem bloķētiem metieniem, vienu piezīmi, +/- rādītāju -15 un absolūti labāko lietderības koeficientu 30.

CCC Polkowice – Dynamo Kursk 70:98 (30:29, 13:22, 16:21, 11:26)Polkovice: Dikeulaku 18 (5ab, 10rp, 2bm, eff 30), Holmsa 10 (5ab, 4rp), Gajda 9, Fagbenle 8, Klārka 8 (7ab), Sandriča 7, Ļecejevska 6, Stankeviča 4, Idzoreka; Spanu.Kurska: Vadejeva 18 (5ab), Petroviča 17 (7ab), Ogvumike 14 (6ab, 4rp), Žedika 11 (5ab, 4rp), Makotrija 11 (8ab), Siaka 8, Kirilova 5, Ļevčenko 4, Prinsa 4 (7rp), Logunova 4, Vidmera 2; Čeremisina.Tiesneši: Francisko Arana (Spānija), Karolina Andersson (Somija), Rune Ressel Larsen (Dānija).Komisārs Geert Sorensen (Dānija).

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]