17.09.2014. 14:12
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Hjūstonas Rockets centram Dvaitam Hovardam atņemtas tiesības par naudas soda nenomaksāšanu.Pēc tiesas ziņotā, Hovarda tiesības ir bloķētas vismaz kopš 15.augusta, jo viņš nav...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pēc tiesas ziņotā, Hovarda tiesības ir bloķētas vismaz kopš 15.augusta, jo viņš nav nomaksājis 285 dolāru (215 eiro) naudas sodu par krustojuma šķērsošanu pie luksofora sarkanās gaismas.

Pārkāpums veikts 14.aprīlī, kad Rockets uzveica Sanantonio Spurs, bet Hovards guva 20 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas. Pārkāpumu fiksējusi kamera, kas automātiski fotografē visas automašīnas, kuras brauc pie sarkanās gaismas.

Tiek ziņots, ka iepriekš, sākot ar 2012.gadu, Hovards desmit mēnešu laikā deviņas reizes šķērsojis ielu pie luksofora sarkanās gaismas, bet pēc tam viņš ilgāku laiku bija izticis bez pārkāpumiem.

Astoņas reizes NBA Visu zvaigžņu spēlē startējušais Hovards no 2004. līdz 2012.gadam pārstāvēja Orlando Magic, turpinājumā sezonu pārstāvot Losandželosas Lakers, bet pagājušā gada vasarā pievienojoties Rockets sastāvam.Kristal Ice, sporta klubs Kristal Ice, sporta klubs Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties