21.05.2014. 21:56
Indianas "Pacers" aizsargs Lenss Stīvensons būs spiests maksāt piecu tūkstošu dolāru lielu naudas sodu Nacionālajai basketbola asociācijai (NBA) par simulēšanu vakardienas spēlē pret Maiami "Heat" Austrumu konferences finālsērijā.

"Pacers" vakardienas spēlē zaudēja ar 83:87, un rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 1:1. Lenss Stīvensons Indianas komandā bijaviens no galvenajiem vilcējiem un guva 25 punktus, kā arī atdeva septiņas rezultatīvas piespēles.

Diemžēl viens viņa "komandas vilkšanas paņēmiens" nav apmierinājis līgas vadību, kura piespriedusi Stīvensonam piecu tūkstošu naudas sodu par simulāciju. Trešās ceturtdaļas otrajā pusē Stīvensons pēc samērā niecīgas sadursmes ar līdzīgā netikumā bieži apvainoto "Heat" zvaigzni Lebronu Džeimsu nokrita uz grīdas (neaizmirstot krāšņi novicināt rokas).

Pēc kritiena Stīvensons paspēja paraudzīties apkārt, vēlreiz izplest rokas un tikai pēc tam attapās, ka viņš ir dziļās sāpēs, kuras nekautrējās arī parādīt. Tiesa, spēles komentētājus "Pacers" aizsargam apmuļķot neizdevās, vēl jo mazāk tiesnešus, kuri piešķīra sodu par bloķēšanu pašam Stīvensonam.

Sērijas trešā spēle notiks Maiami naktī uz svētdienu. "Heat" ir ieguvuši čempionu titulu pēdējos divos gados, bet līdz finālam aizkļuvuši jau trīs reizes pēc kārtas.

Izmantotie resursi:NBA.comR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties