15.05.2015. 07:25

Izšķirošo pārsvaru Cavaliers iekrāja jau pirmajā puslaikā, kura gaitā Čikāgai gan vienubrīd bija neliels pārsvars (+7), tomēr pēc spēlētām 24 minūtēm uz tablo jau 58:44 par labu Klīvlendai. Otrajā spēles daļā Bulls vairs nespēja iesaistīties cīņā par uzvaru, vienubrīd viesu pārsvaram sasniedzot pat 27 punktus.

Uzvarētāju labā 19 punktus iekrāja Metjū Dellavedova, 15 punkti un 11 piespēles komandas līderim Džeimsam, bet 13 punkti un 17 atlēkušās bumbas Tristanam Tompsonam. Tikmēr Bulls rindās tikai divi basketbolisti gūto punktu ailītē sasniedza divciparu skaitli - 20 Džimijam Batleram, 14 Derikam Rouzam. Tāpar Cavaliers ārkārtīgi pārliecinoši uzvarēja cīņu zem groziem: 53-32.

Austrumu konferences finālā Klīvlendas pretinieki būs Atlantas Hawks vai Vašingtonas Wizards. Šajā sērijā ar 3-2 vadībā šobrīd atrodas Hawks. Tikmēr Rietumos vēl nav zināma neviena fināliste: Goldensteitas Warriors ar 3-2 priekšā Memfisas Grizzlies, bet Hjūstonas Rockets ar šādu pat rezultātu apsteidz Losandželosas Clippers.