20.01.2015. 09:37
Par labākajiem basketbolistiem Nacionālajā basketbola asociācijā aizvadītajā nedēļā atzīti Els Horfords no spīdošās Atlantas "Hawks" un veterāns Mo Viljamss no Minesotas "Timberwolves".

Trešo reizi pēdējo piecu nedēļu laikā labākā spēlētāja balvu Austrumu konferencē izpelnījies Atlantas "Hawks" spēlētājs, proti, Els Horfords, kuram šī ir otrā šāda veida atzinība šosezon. Pirms divām nedēļām to ieguva Džefs Tīgs, un viņu abu darbība ir patiešām uzslavas vērta, jo sezonas sākumā pie favorītēm nepieskaitītā "Hawks" guvusi jau 13 uzvaras pēc kārtas un ir konferences līdere.

Centra spēlētājs Els Horfords piedalījās trīs no četrām "Hawks" pagājušās nedēļas spēlēm (vienā viņam tika iedota brīvdiena) un guva 21,7 punktus ar teju neticamu metienu precizitāti (84,4%). Viņš arī atrada laiku savākt 8,0 atlēkušās bumbas un izdalīt 6,3 rezultatīvas piespēles.

Rietumu konferencē nedēļas labākais spēlētājs nāk no komandas, kas meklējama turnīra tabulas lejasdaļā. Minesotas "Timberwolves" ir 40 spēlēs guvusi tikai septiņas uzvaras, taču divas no tām aizvadītajā nedēļā. Mo Viljamss komandai palīdzēja ar 30,3 punktiem vidēji spēlē un 6,3 rezultatīvām piespēlē, turklāt īpašs bija viņa sniegums pret "Pacers", kad aizsargs sameta 52 punktus (NBA sezonas rekords).

Viljamsam šī ir otrā reize karjerā, kad viņš ieguvis nedēļas MVP balvu, un pirmā reize bija tālajā 2006./07. gada sezonā, kad viņš vēl pārstāvēja Milvoki "Bucks". Šosezon kopumā gan viņš nespēlē pārāk rezultatīvi (vidēji 12,8 punkti).

Izmantotie resursi:NBA.comLatvijas disku sportu savienība Grostonas 6b, Rīga, LV-1013
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties