10.12.2013. 16:58
Adams Silvers, kurš nākamā gada februārī pārņems Nacionālās basketbola asociācijas komisāra pienākumus, izteicies, ka līgas iedalījums divīzijās varētu būt pārdzīvojis savu laiku.

Intervijā radio kanālam „SiriusXM NBA Radio” Silvers paziņoja, ka plāno pārskatīt NBA divīziju iekārtojumu un sistēmu kā tādu, jo šobrīd Atlantijas okeāna divīzijā visām komandām ir vairāk zaudējumu nekā uzvaru.

Silvers izteicis cerību, ka līgas pārstāvji savā nākamajā sēdē pārspriedīs jautājumu par divīzijām un to, vai tās joprojām ir lietderīgas, tāpat Silvers cer, ka „līga ar svaigu skatienu pievērsīsies divīziju lomai.”

NBA šobrīd ir iedalīta sešās divīzijās un divās konferencēs. Divīzijas sadalītas, ņemot vērā ģeogrāfiskos principus, un to uzvarētāji automātiski nodrošina vietu izslēgšanas spēlēs, kā arī mājas laukuma priekšrocības pirmajā kārtā.

Atlantijas okeāna divīzijas, kuru kā piemēru min Silvers, līdere šobrīd ir Bostonas „Celtics”, kura tādejādi ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, lai arī tās uzvaru bilance (10 panākumi 22 spēlēs) ir tikai sestā labākā Austrumos un tikai 13. vietā šosezon izteikti spēcīgajā Rietumu konferencē.

Adams Silvers šobrīd ieņem NBA izpilddirektora amatu, bet nākamā gada 1. februārī viņš no Deivida Stērna pārņems līgas komisāra pienākumu pildīšanu. Viņš savā intervijā gan nekonkretizēja, vai gatavojas mainīt divīziju skaitu, kā to nesen izdarīja NHL vai arī gatavs no tām atteikties pilnībā.

Izmantotie resursi:Silver expects NBA to consider role of...Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties